Muhabbit

Coinbase “Pro” Hizmetlerine Son Verecek!

Coinbase, yatırımcı odaklı Pro hizmetlerini “Advanced Trade” adı verilen bir hizmetle değiştirecek.

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Coinbase, yatırımcı odaklı Pro hizmetlerini “Advanced Trade” adı verilen bir hizmetle değiştirecek. Pro hizmetleri ise 2022 yılının sonuna kadar devam edecek.

Popüler kripto para borsası 22 Haziran 2022 tarihinde yaptığı açıklamada, “Coinbase Pro”yu aşamalı olarak kaldıracağını ve Pro’nun yerine “Advanced Trade” hizmetinin geleceğini duyurdu.

Müşterilerini tek bir platform üzerinde toplamak isteyen Coinbase borsası, kullanıcıların merkezi bir yerde birden fazla trader hizmetini keşfetmesi için gelişmiş Pro hizmetlerini kaldırma kararı aldı. Popüler borsa bu değişimle birlikte kullanıcıların kripto para işlemlerinin kolaylaşmasına yardımcı olmak için, Coinbase.com’da gelişmiş bir ticaret seçeneği sunmaya hazırlanıyor.

Borsa konuyla ilişkili olarak yaptığı açıklamada şu ifadelerde bulundu:

“Sonuç olarak, birçok müşteri çakışan özellik kümeleri için Coinbase Pro ve Coinbase.com’a güveniyordu ve iki ürün arasında aktarımlar yapılırken, genellikle sıkıntı yaşanıyordu.”

Coinbase, Pro’dan Çıkış İçin Yol Haritası Paylaştı!

Coinbase

Coinbase, kullanıcılarına Coinbase Pro’daki paralarını çekmeleri için şu yol haritasını paylaştı:

Pro hizmetinin değişim sürecinin detaylı ayrıntıları için blog sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version