BİZİ TAKİP EDİN

ALTCOIN

Coinbase Pro’da Listelenmek OmiseGO (OMG)’ya Yaradı!

14 Mayıs tarihinde Coinbase Pro’da listeleneceği duyurulan OmiseGO (OMG)’nun fiyatı neredeyse %150 artış gösterdi.

Yayın:

-

Coinbase Pro'da Listelenmek OmiseGO (OMG)'ya Yaradı!

14 Mayıs tarihinde Coinbase Pro’da listeleneceği duyurulan OmiseGO (OMG)’nun fiyatı neredeyse %150 artış gösterdi.

14 Mayıs tarihinde lider kripto para borsalarından Coinbase’in profesyonel yatırımcılar için başlattığı Coinbase Pro’da OmiseGo (OMG)’nun listeleneceği açıklandı. Ardından birkaç saat içerisinde tarihi bir ivme kazanarak fiyatını 0,75 dolardan 0,97 ve hatta 1,03 dolara çıkardı. Tek bir açıklama ile 24 saat içerisindeki bu yükselişi büyük ilgi gördü.

OmiseGO (OMG) 14 Mayıs- 16 Mayıs arası fiyat çizelgesi.

OmiseGO (OMG) 14 Mayıs-16 Mayıs arası fiyat çizelgesi.

Son yıllarda özellikle altcoinlere yönelim içinde olduğunu gördüğümüz Coinbase’in Pro sürümünde listelenmenin etkisini görebiliyoruz. Listelenme açıklamasından (14 Mayıs) 24 Mayıs tarihine kadar OmiseGO’nun yaklaşık %150 oranında artış gösterdiği gözlenmektedir. Ayrıca Santiment’in verilerine göre %31’lik bir pump ile karşımıza çıkan OmiseGO’nun tepeyi görebileceği de konuşuluyor.

OmiseGO (OMG) 12 Mayıs-24 Mayıs arası fiyat çizelgesi.

OmiseGO (OMG) 12 Mayıs-24 Mayıs arası fiyat çizelgesi.

OmiseGO (OMG)’nun Coinbase Pro’da listelenmesinin ardından gözler daha önce Coinbase tarafından listelenen altcoinlere döndü. Geçtiğimiz yıl Coinbase tarafından listelenen Cosmos (ATOM) ve Kyber Network (KNC) de gayet iyi bir trend yakalamışlardı. Bazı kripto para analistlerine göre, Coinbase’de daha önce listelenen altcoinlerin gidişatı göz önüne alındığında OmiseGO’nun fiyatındaki yükselişin devam etmesi muhtemel.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trend Haberler