Muhabbit

Coinbase, Uluslararası Vadeli İşlem Ticareti İçin Düzenleyici Onayı Aldı

Coinbase’in platformundaki kurumsal yatırımcılar şu anda 5,5 milyar doların üzerinde vadeli işlem yapıyor.

Kripto para borsası Coinbase, uluslararası perakende yatırımcılara vadeli işlem ticareti sunmak için Bermuda Para Otoritesi (BMA) tarafından onay aldı.

Coinbase’in platformundaki kurumsal yatırımcılar şu anda 5,5 milyar doların üzerinde vadeli işlem yapıyor. Şirket, aldığı yeni lisans ile artan talebi karşılamak ve dünya genelinde bireysel yatırımcılara hizmet vermek istiyor.

Coinbase tarafından yapılan duyuruda, “Go Broad, Go Deep” stratejimizin II. aşamasında açıkladığımız gibi, kripto para teknolojisinin sürekli olarak yeniliği teşvik etmesine olanak tanıyan bir kripto para düzenleme çerçevesi oluşturmak için yüksek çıtalı küresel düzenleyicilerle ortaklık kurmaya kararlıyız” ifadeleri kullanıldı.

Kripto Para Sektöründe Düzenlemeler Artıyor

Kripto türevleri ve ticareti giderek artan bir düzenleyici denetime tabi tutuluyor. Coinbase, Bermuda’dan aldığı düzenleyici onayla pazarda güçlü bir konum amaçlıyor. Şirket; güvenlik, uyumluluk ve şeffaflık konularında yüksek standartları benimseyerek, sektörde güvenilir bir oyuncu olmayı hedefliyor. Şirket, bu onayın ardından daha fazla müşteriye hizmet vermeye hazırlanıyor.

Bermuda Para Otoritesi (Bermuda Monetary Authority veya BMA), Bermuda’da finansal hizmetlerin düzenlenmesi ve denetlenmesi ile görevli olan bağımsız bir kurumdur. Bermuda, uluslararası finans merkezi olarak bilinir ve birçok finansal hizmetin sunulduğu bir yerdir. Bermuda Para Otoritesi, bu finansal hizmetlerin düzenlemesini ve denetlemesini yaparak, finans sektörünün düzenli ve güvenilir bir şekilde işlemesini sağlamakla sorumludur.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Son Yazılar

Exit mobile version