Muhabbit

Coinbase 3 Yeni DeFi Tokenini Listeliyor!

San Francisco merkezli kripto para borsası Coinbase, dün akşam yaptığı duyuru ile yeni listeleyeceği tokenleri duyurdu.

Coinbase Kripto Para Borsası

San Francisco merkezli kripto para borsası Coinbase, dün akşam yaptığı duyuru ile yeni listeleyeceği tokenleri duyurdu.

Yapılan açıklamada 3 DeFi tokeninin platformda listeleneceği belirtliyor. Aave (AAVE), Bancor (BNT) ve Synthetix (SNX) Coinbase Pro’da listeleniyor.

14 Aralık itibarıyla yatırma işlemlerinin başlatıldığını belirten Coinbase ekibi, işlemlerin likiditenin sağlanmasının hemen ardından 15 Aralık’ta başlatılmasının planlandığını açıkladı.

3 yeni DeFi tokeninin New York’taki kullanıcılar için henüz açık olmadığının altını çizen Coinbase, son dönemde kullanıcılarının daha fazla kripto para birimi ile işlem yapmak istediği ile ilgili geri bildirimler aldığını açıkladı. Bu noktada listeleme noktasında hızlı adımlar attığını açıklayan ekip son dönemde listelediği kripto para ve tokenlerin listesini paylaştı.

Yeni Listelemeler Gelecek

Son dönemde Filecoin, NuCypher, Wrapped Bitcoin, Balancer, Ren, Uniswap, Yearn Finance, Loopring, UMA, Celo, Numaraire, Band, COmpound, Maker ve OmiseGo gibi birçok farklı tokeni listeleğinin belirten Coinbase, önümüzdeki dönemde daha fazla tokeni listelemek için incelemelerinin devam ettiğinin altını çizdi.

3 yeni token için oluşturulacak pariteler ise şu şekilde:

AAVE-USD, AAVE-BTC, AAVE-EUR, AAVE-GBP, BNT-USD, BNT-BTC, BNT-EUR, BNT-GBP, SNX-USD, SNX-BTC, SNX-EUR ve SNX-GBP.

Artış Yaşandı

Listeleme haberinin ardından Synthetix (SNX) tarafında yüzde 15’e varan artış yaşandı. An itibarıyla yüzde 12’lik artış ile birlikte 5.29 $ seviyelerinden alıcı bulan DeFi tokeni, Market Cap sıralamasına göre 40’ıncı sarada bulunuyor.

En büyük artış ilse Bancor (BNT) tarafında yaşandı. An itibarıyla yüzde 28’lik artış ile birlikte 1.33 $ seviyelerinden işlem göre BNT, merkezsiz borsa olarak öne çıkıyor. Kripto para piyasasının göreceli olarak eski oyuncularından olan BNT 2017 yılından beri piyasada işlem görüyor.

Aave (AAVE) tarafında ise yüzde 6’lık bir artış kullanıcıları karşılıyor. An itibarıyla 85.99 $ seviyelerinden işlem göre AAVE, market değerine göre 27’inci sırada bulunuyor.

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Son Yazılar

Exit mobile version