Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $39479.1
1.70%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2156.16
3.11%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $22.22
1.69%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $229.3
0.26%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Coinbase’den Yeni Kripto Para Birimlerine Destek!

Coinbase, yepyeni dijital varlıkları kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor.

Clock
Paylaş
Coinbase’den Yeni Kripto Para Birimlerine Destek!

Coinbase, geçtiğimiz günlerde aralarında VeChain, Synthetix ve DigiByte dahil olmak üzere 18 yeni dijital varlığa destek vereceğini açıkladı.

ABD’nin en büyük kripto para borsası, yepyeni kripto para birimlerine destek sunarak müşteri portföyünü genişletecek.

Coinbase’in 10 Haziran tarihinde paylaştığı belgelere göre, Aave (LEND), Aragon (ANT), Arweave (AR), Bancor (BNT), Compound Coin (COMP), DigiByte (DGB), Horizen (ZEN), Livepeer (LPT), NuCypher (NKMS), Numeraire (NMR), KEEP Network, Origin Protocol (OGN), Ren (REN), Render Network (RNDR), Siacoin (SC), SKALE Network, Synthetix (SNX), and VeChain (VET) isimli dijital para birimlerine destek sağlayacağını belirtti.

728×90 muhabbit - Coinbase'den Yeni Kripto Para Birimlerine Destek!300x250 muhabbit - Coinbase'den Yeni Kripto Para Birimlerine Destek!

Coinbase, yukarıda bahsi geçen kripto para birimlerini listeleme işlemi hakkında herhangi bir zaman çizelgesi paylaşmadı. Buna ek olarak, bazı yasal onaylara ek olarak “önemli teknik ve uygunlukların incelenmesi” gerektiğini belirttiler.

Coinbase’in duyurusunda “geçerli inceleme ve yetkilere tabi olarak, yeni varlıklar Coinbase’de listelenmeye hazırlanıyor.” şeklinde bir açıklamaya yer verildi. Ayrıca Coinbase, müşterilerinden bu hazırlık sürecinde yeni duyuruları takip etmelerini rica etti.

Coinbase’in, uluslararası kurumsal kripto para birimi kolu Coinbase Custody, geçtiğimiz günlerde kazara Tether’in de (USDT) bu yeni token güncellemesinde yerini alacağı hakkında bir tweet attı. Ancak bu duyuru çok hızlı bir şekilde silindi.

Token Fiyatları İçin İyi Bir Gelişme

Coinbase, bu dijital varlıkları listeledikleri zaman muhtemelen fiyat trendi olarak yükselişe geçecekler. Geçtiğimiz yıl Stellar Lumens’in Coinbase’e eklendiğinde , token o gün içinde yaklaşık %5 oranında değerlenmişti. Ayrıca geçtiğimiz günlerde MakerDAO’nun (MKR) kendini ikiye katlaması, Coinbase’de listelendikten sonra yaşanmıştı.

66984eff2a6f3eaa0deb768c00ccf76c 1024x473 - Coinbase'den Yeni Kripto Para Birimlerine Destek!

VeChain fiyat grafiği Kaynak: Coinbase

Coinbase’in bu açıklamalarından hemen sonra, VeChain’in (VET) fiyatı %12lik bir artış görerek 0.0081$ seviyesine ulaştı. Digibyte (DGB) ise, haftalar sonrasında 0.02$’ın üzerine çıktı.

Coinbase’e Olan Tepkiler Devam Ediyor

Son zamanlarda kripto topluluğunun bazı üyeleri, Coinbase’e kırgın durumda ve #DeleteCoinbase hashtag’i ile tweet atıyorlar.

Bu durumun en büyük sebeplerinden biri ise, Bitcoin (BTC) fiyat artışları esnasında yaşanan kesintiler. Ayrıca bir diğer sebep ise, Coinbase’in IRS sistemini ABD hükümetinin Uyuşturucu Uygulama İdaresi’ne satılma iddiası olarak görünüyor.

7 Haziran tarihinde, borsa kullanıcıları hesaplarından 22.000’den fazla Bitcoin çekti. Bu rakamı dolar bazında söylemek gerekirse yaklaşık 214 milyon$’a tekabül ediyor. Celcius Network’ün CEO’su Alex Manshinsky ise, bu olayların yaşandığı zamanda, Celcius Network’ün 70 milyon dolardan fazla mevduat aldığını belirtti.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar