Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $39236.89
1.49%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2149.38
3.04%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $22.26
1.83%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $229.1
0.35%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Coinbase’in Tam Tamına 35 Milyon Müşterisi Var!

Coinbase, yıl ortası raporuna göre portföyüne 5 milyon kadar müşteri eklemiş durumda.

Clock
Paylaş
Coinbase’in Tam Tamına 35 Milyon Müşterisi Var!

Coinbase’in kurumsal ekibinin kripto alanında incelemeler yapması, müşteri portföyünün büyüklüğü ve borsaların gelecek planları hakkında yepyeni ayrıntıları ortaya çıkarmış durumda.

Yıl ortası incelemelerine göre, Coinbase müşteri portföyünün 35 Milyon civarına yükseldiği görülüyor. Bu rakam, yıl başında 30 milyon civarındaydı. Elbette Coinbase’in müşteri portföyünü bu denli genişletmesi bir sürpriz değil. Bildiğiniz üzere corona virüs pandemisi, geleneksel yatırımcıları ve tüccarları, hisse senedi ve kripto piyasasına itmiş durumda.

728×90 muhabbit - Coinbase'in Tam Tamına 35 Milyon Müşterisi Var!300x250 muhabbit - Coinbase'in Tam Tamına 35 Milyon Müşterisi Var!

Coinbase’e göre, geleneksel tüccarların katılımının yanı sıra, kurumsal bakış açısından 2020 senesi çok ama çok önemli bir yıl oldu.

Coinbase, konu hakkında şunları söyledi:

Dijital varlık yatırımcı pazarı, geleneksel yatırımcılar ve kripto fonu köklerinden olgunlaşmaya devam etmekte Bugün, daha büyük ve daha geleneksel kurumsal yatırımcılar, ilk kez doğrudan pozisyon oluşturmak amacı ile Coinbase’i kullanıyor ve kripto fon yöneticilerini alternatiflerinin bir parçası olarak görüyorlar. Kurumsal alanda, şirketiminizin büyümesinde belirgin bir artış yaşadık ve doğrudan dijital varlık satın alan müşterilerimize, üniversite bağışları, geleneksel çok stratejili hedge fonları, ve büyük aile ofisleri eklemeye devam ettik.

Kurumsal kripto pazarındaki gelişmelerden daha fazla yararlanmak amacı ile Coinbase, bir dizi iş kolunu geliştirmek için harekete geçeceğini söyledi. Örneğin Coinbase, yakında Tagomi’yi satın alacağını belirterek, yakında müşterilerine birkaç likidite havuzunda ticaret yapma olacağı sunacağı söylendi.

2020’nin ilk yarısında dijital varlık piyasası, müşterilerin likiditeyi bir araya getiren ve gelişmiş algoritmalar sunan aracılar ile işlemlerini yönledirdikleri bir yürütme eylemine doğru evrimleşti.

Firma ayrıca, “kredi programlarını müşterilerin taleplerine yanıt olarak hem itibari hem de dijital varlık arasında uyum sağlayacak şekilde” kredi verme kapasitesini de arttırmayı planlıyor.

Fintech ile Çalışmak

Raporda ayrıca dijital varlık alanına yeni giriş yapan fintech oyuncuları da vurgulanmış durumda. Gerçekten de piyasa, kripto şirketi Paxos ile bir ortaklık kuran PayPal’ın kripto hizmetlerinin bir an önce başlamasını heyecanla bekliyor.

Paxos, bu ayın başlarında kripto hizmetlerini artırmaya yardımcı olacak Paxos Crypto Brokerage lansmanını yapmıştı.

Görünüşe bakacak olursak, Coinbase’de Paxos’un yaptığı hamleyi yapacak gibi görünüyor.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar