Muhabbit

Coindesk, Türkiye Pazarına Girdi!

CoinDesk, Türkiye’de yayın hayatına başlıyor.

CoinDesk, kripto varlık ekonomisi ve finansal sistemin geleceğe evrilmesiyle gelişen küresel topluluğun en güvenilir bilgi ve içerik platformlarından biridir. Şimdi Türkiye pazarına adım atan Coindesk Türkiye’nin ”Yeni Paradigma” lansman etkinliği, 3 farklı sahne ile 13 – 14 Ekim’de gerçekleşecek.

Ana sahnede; merkeziyetsiz dünyanın temel dinamikleri, yeni iş modelleri, stratejik yaklaşımlar ve bu dünyanın önde gelen oyuncularının deneyimleri paylaşılıyor. İki gün boyunca tam zamanlı aktif olacak ana sahnede Türkiye’den ve dünyanın farklı noktalarından fikir önderleri yer alıyor.

Crypto Economy sahnesinde; kripto para dünyası, finansın yeni boyutu, merkeziyetsiz sistemlerin ve platformların oluşturduğu ekonomik yapı ve bunun araçları ve aktörleri masaya yatırılacak.

Creators & Culture sahnesinde; merkeziyetsiz dünyanın yaratıcı yanı ve bu yaratıcı dünyanın oluşturduğu dinamik ve renkli ekosistem ve ekonomik yapı ele alınacak. NFT’lerden metaverse platformlarına birçok güncel konu bu sahnedeki oturumlarda derinlemesine irdelenecek.

Türkiye’de Yeni Paradigma

CoinDesk, Türkiye’de yayın hayatına başlayarak, dünya üzerinde oluşturduğu güvenilir ve uzmanlık algısını, Türkiye’deki blokzincir ekosistemine yansıtmayı hedefliyor.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version