Muhabbit

CoinFLEX, 84 Milyon Dolar İçin Dava Açtı!

CoinFLEX borsasından yeni hamle geldi.

Kripto para piyasasında zor dönemler devam ederken, kripto para şirketleri de bu düşüşlerden payına düşeni aldı. Three Arrows Capital ve Celsius’un ardından kripto para borsası CoinFLEX de piyasa koşullarından olumsuz etkilenen şirketlerin arasında yer almıştı. CoinFLEX borsası “aşırı düşüş eğilimindeki piyasa koşulları” sebebiyle tüm para çekme işlemlerini askıya aldığını kamuoyuna duyurmuştu. 23 Haziran 2022 tarihinde tüm para çekme işlemlerini askıya alan CoinFLEX borsasından yeni bir haber geldi. Şirketin konuyla ilişkili olarak yaptığı açıklamada, ilk başta belirledikleri 47 milyon dolarlık açığın aslında 84 milyon dolar olduğu bildirildi.

Oluşan Açık 47 Milyon Dolar Değil, 84 Milyon Dolarmış!

Kripto para

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz haftalarda CoinFLEX borsası içinde bulunduğu durumdan çıkmak için yeni bir yol haritası belirlediğini kamuoyuna duyurmuştu. Bu yol haritasında ise yaklaşık 47 milyon dolar toplayarak yüzde 20 getirisi olan yeni bir token çıkarmak yer alıyordu. Platformun yeni tokenının %20’lik getiri sağlamasının yatırımcı için ilgi çekici olacağını düşünen CoinFLEX borsası, böylelikle kısa süre içinde yeterli miktarda sermayeyi toplamayı hedefliyordu. Yapılan yeni açıklamaya göre, Roger Ver’in borcunu ödememesinden kaynaklı açık, yaklaşık 84 milyon dolar seviyelerinde.

Roger Ver’e Karşı Yasal Süreç Başlatıldı!

Açığın oluşmasının sorumlusu olarak gösterilen Roger Ver’in borcunu ödememesinden kaynaklı meydana gelen açığın 47 milyon dolar değil, 84 milyon dolar olduğu belirtilirken, ayrıca paranın temin edilmesi için Hong Kong’da Ver’e karşı yasal sürecin başlatıldığı da kamuoyuna duyuruldu.

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version