BİZİ TAKİP EDİN

ALTCOIN

CoinList 25 Milyon $ Değerinde Token Satışı Gerçekleştirdi! Karşınızda $FLOW

Dapper Labs tarafından ortaya konan yeni blockchain projesi oldukça fazla ilgi çekmeyi başarmış görünüyor. Bildiğiniz üzere Dapper Labs aynı zamanda geçtiğimiz dönemde oldukça popüler olan CryptoKitties’in yaratıcısı.

Yayın:

-

FLOW

CoinList tarihinin en büyük token satışını gerçekleştirdi.

12,500’den fazla kullanıcının katıldığı satışta Coinlist’in FLOW için düzenlediği ilk satış tamamlanmış oldu.

Dapper Labs tarafından ortaya konan yeni blockchain projesi oldukça fazla ilgi çekmeyi başarmış görünüyor.

Bildiğiniz üzere Dapper Labs aynı zamanda geçtiğimiz dönemde oldukça popüler olan CryptoKitties’in yaratıcısı.

Çıktığı dönemde büyük bir popülarite yakalayan CryptoKitties, Ethereum üzerinde oluşturduğu yoğunluk sebebiyle transferleri durma noktasına getirmişti. DeFi dönemi öncesi Ethereum ağında en büyük yoğunluk bu dönemde yaşanmıştı.

En Büyük Satış

Gerçekleştirilen FLOW satışı ile birlikte CoinList en büyük çaplı token satışını gerçekleştirmiş oldu.

FLOW satışı iki farklı aşamada gerçekleştirildi. İlk aşamada topluluk tarafından satın alımlar gerçekleşti. İkinci adımda ise açık artırma yöntemi kullanıldı.

Topluluk satışında yatırımcıların 10,000 FLOW’a kadar alım yapmasına izin verildi. Token başı ücret ise 0.10 $ olarak belirlendi.

115 Ülkeden Katılımcı

CoinList yatırımcıların satışa 115 farklı ülkeden katıldığını belirtiyor. Çin, ABD ve Kanada’dan yatırımcılar ise satışa katılabilmiş değil.

Fakat Çin’den Colin Wu’ya göre bazı Çinli yatırımcılar FLOW satışına katılmayı başardı. Bir netlik olmamak ile birlikte resmi açıklamada bu ülke vatandaşlarının satışa katılamayacağı belirtiliyor. Yine de bu ülkelerden katılımcılar farklı yollar izleyerek satışa dahil olmuş olabilir.

Açık artırma tarafında ise toplam token arzının yüzde 2’si satıldı. Yüzde 2’lik bu kısım ise 25 Milyon tokene tekabül etmekte.

Bugüne kadar 14 farklı token satışı gerçekleştiren CoinList bu denli bir satış gerçekleştirememişti. FLOW’a en yakın satış 2019 yılında gerçekleşen ve 4,500 kullanıcının alımları ile tamamlanan Blockstack’in REG +A satışıydı.

2019 Eylül Ayında Başlatıldı

FLOW projesi Dapper Labs tarafından Eylül 2019’da başlatılmıştı. Geliştirici dostu, hızlı ve güvenli bir blockchain ağı oluşturmak için uzun zamandır çalışan Dapper Labs ekibi, FLOW projesinin genellikle NFT’ler ve oyunlar için optimize edildiğini belirtiyor.

Mevcut blockchain ağlarının merkezsiz platformlar için yeterli olmadığını belirten Dapper Labs ekibi, bu sebeple yeni bir ağ geliştirdiklerini açıklamıştı. Özellikle oyunlar ve sosyal ağlar için yeni bir ekosistem geliştiren ekip uzun zamandır çalışmalarına devam ediyor.

Önemli bir ekip olan Dapper Labs’ın projesi FLOW’u önümüzdeki dönemde takip etmekte fayda var gibi görünüyor.

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Bitcoin haberleri için: Bitcoin Haberleri

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ALTCOIN

Stellar XLM FTX’te Listeleniyor!

Yapılan açıklama ile birlikte popüler kripto para birimi Stellar Lumens (XLM), FTX’te işlemlere başladı.

Yayın:

-

ftx

Kripto türev borsası FTX bu sabah yaptığı duyuru ile birlikte yeni bir kripto parayı listelediğini duyurdu.

Yapılan açıklama ile birlikte popüler kripto para birimi Stellar Lumens (XLM), FTX’te işlemlere başladı.

XLM, FTX üzerinde perpetual swap (sürekli takas) ürünü olarak işleme açılmış durumda. XLM için henüz vadeli işlem ya da spot market pariteleri oluşturulmuş değil.

Perpetual swap ürünü ile birlikte XLM ile 101x’e kadar kaldıraç ile işlem açabilme imkanı bulunuyor.

Oldukça Yükselmişti

Geçtiğimiz günlerde yaşanan XRP yükselişinin ardından boş durmayan XLM de ciddi bir artış yaşamıştı.

0.085 $ seviyelerinden 0.23 $ seviyelerine kadar yükselmeyi başaran XLM, an itibarıyla 0.176 $ seviyelerinden el değiştirmekte.

Piyasa değeri 3,6 Milyar $’lık piyasa değeri ile kripto para piyasasının önemli oyuncularından olan XLM, TradingView verilerine göre 11’inci sırada bulunuyor.

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Altcoin haberleri için: Altcoin Haberleri

OKUMAYA DEVAM ET

ALTCOIN

Ethereum ETH Fiyat Analizi 25.11.2020

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Ethereum’u inceliyoruz (25.11.2020). Ethereum grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler

Yayın:

-

Bu akşamüstü twitter hesabımda bir anket düzenledim ve hangi coin için fiyat analizi yazısı hazırlmamı istediğinizi sordum. Oyların çoğunluğunu Ethereum ETH aldı. Bundan dolayı bugün Ethereum’u inceleyeceğiz.

Ethereum ETH fiyat grafiği 25.11.2020. 30 dakikalık grafik veriler FTX borsasına aittir

Bugün Ethereum için genel vadede bakmayacağız. Biraz daha detaya ineceğiz. Çünkü hem youtube kanalımızda hazırladığım videoda hem de önceki yazılarımda Ethereum’un genel vade için yeterince analiz yaptım.

Alttaki ve üstteki iki büyük alan, büyük zaman dilimindeki destek ve direnç bölgelerimiz. 500 dolar bandındaki direnci kırmasıyla bir üstteki direnç bölgesinden ret almış durumda. Bu iki bölge arasında bizim için önemli 2 destek seviyesi var. Bunlardan ilk 580 dolar seviyesi diğeri de 550 dolar seviyesi. 580 dolar desteğini bu sabah test ettik.

Diğer yandan üst tarafta kanal benzeri bir yapı görmekteyiz. Eğer alt banda bir test gerçekleşirse daha emin olacağım bir durum var. O da şu; orada bir bayrak formasyonu oluşmuş olur. Oluşan bayrak formasyonu da bullish. Bu bullish bayrak formasyonunun yukarı kırılmasıyla önümüzdeki direnci geçebiliriz. Şimdilik görüşlerim bu kadar yeni yapılar oluştukça güncellemeye devam edeceğim.

Bu analize Tradingview üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

OKUMAYA DEVAM ET
Coinzo

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit
Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.