BİZİ TAKİP EDİN

ALTCOIN

CoinList 25 Milyon $ Değerinde Token Satışı Gerçekleştirdi! Karşınızda $FLOW

Dapper Labs tarafından ortaya konan yeni blockchain projesi oldukça fazla ilgi çekmeyi başarmış görünüyor. Bildiğiniz üzere Dapper Labs aynı zamanda geçtiğimiz dönemde oldukça popüler olan CryptoKitties’in yaratıcısı.

Yayın:

-

FLOW

CoinList tarihinin en büyük token satışını gerçekleştirdi.

12,500’den fazla kullanıcının katıldığı satışta Coinlist’in FLOW için düzenlediği ilk satış tamamlanmış oldu.

Dapper Labs tarafından ortaya konan yeni blockchain projesi oldukça fazla ilgi çekmeyi başarmış görünüyor.

Bildiğiniz üzere Dapper Labs aynı zamanda geçtiğimiz dönemde oldukça popüler olan CryptoKitties’in yaratıcısı.

Çıktığı dönemde büyük bir popülarite yakalayan CryptoKitties, Ethereum üzerinde oluşturduğu yoğunluk sebebiyle transferleri durma noktasına getirmişti. DeFi dönemi öncesi Ethereum ağında en büyük yoğunluk bu dönemde yaşanmıştı.

En Büyük Satış

Gerçekleştirilen FLOW satışı ile birlikte CoinList en büyük çaplı token satışını gerçekleştirmiş oldu.

FLOW satışı iki farklı aşamada gerçekleştirildi. İlk aşamada topluluk tarafından satın alımlar gerçekleşti. İkinci adımda ise açık artırma yöntemi kullanıldı.

Topluluk satışında yatırımcıların 10,000 FLOW’a kadar alım yapmasına izin verildi. Token başı ücret ise 0.10 $ olarak belirlendi.

115 Ülkeden Katılımcı

CoinList yatırımcıların satışa 115 farklı ülkeden katıldığını belirtiyor. Çin, ABD ve Kanada’dan yatırımcılar ise satışa katılabilmiş değil.

Fakat Çin’den Colin Wu’ya göre bazı Çinli yatırımcılar FLOW satışına katılmayı başardı. Bir netlik olmamak ile birlikte resmi açıklamada bu ülke vatandaşlarının satışa katılamayacağı belirtiliyor. Yine de bu ülkelerden katılımcılar farklı yollar izleyerek satışa dahil olmuş olabilir.

Açık artırma tarafında ise toplam token arzının yüzde 2’si satıldı. Yüzde 2’lik bu kısım ise 25 Milyon tokene tekabül etmekte.

Bugüne kadar 14 farklı token satışı gerçekleştiren CoinList bu denli bir satış gerçekleştirememişti. FLOW’a en yakın satış 2019 yılında gerçekleşen ve 4,500 kullanıcının alımları ile tamamlanan Blockstack’in REG +A satışıydı.

2019 Eylül Ayında Başlatıldı

FLOW projesi Dapper Labs tarafından Eylül 2019’da başlatılmıştı. Geliştirici dostu, hızlı ve güvenli bir blockchain ağı oluşturmak için uzun zamandır çalışan Dapper Labs ekibi, FLOW projesinin genellikle NFT’ler ve oyunlar için optimize edildiğini belirtiyor.

Mevcut blockchain ağlarının merkezsiz platformlar için yeterli olmadığını belirten Dapper Labs ekibi, bu sebeple yeni bir ağ geliştirdiklerini açıklamıştı. Özellikle oyunlar ve sosyal ağlar için yeni bir ekosistem geliştiren ekip uzun zamandır çalışmalarına devam ediyor.

Önemli bir ekip olan Dapper Labs’ın projesi FLOW’u önümüzdeki dönemde takip etmekte fayda var gibi görünüyor.

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Bitcoin haberleri için: Bitcoin Haberleri

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ALTCOIN

Ethereum ETH Fiyat Analizi 29.10.2020

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Ethereum’u inceliyoruz (29.10.2020). Ethereum grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Yayın:

-

Yazı dizimizin bugünkü bölümünde Ethereum (ETH)’u inceleyeceğiz. Geçtiğimiz günlerde yine bir Ethereum fiyat analizi hazırlamıştım, o yazıya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ethereum ETH fiyat grafiği 29.10.2020. 30 dakikalık grafik veriler FTX borsasına aittir.

Bir önceki Ethereum fiyat analizi yazımı incelediyseniz destek ve direnç bölgelerinin aynı olduğunu fark etmişsinizdir. Yani bir grafik üzerinde destek/direnç bölgelerini çalışıp oluşturduğunuz zaman bunları sık sık değiştirmenize gerek kalmadan kullanabilirsiniz. İsterseniz siz kendi yönteminizle bu bölgeleri belirlersiniz isterseniz benim fiyat analizleri yazılarımda gösterdiğim bölgeleri kullanabilirsiniz.

Önceki yazılarımda bahsettiğimden dolayı destek/dirençleri tekrar incelemeyeceğim. Oklarla gösterdiğim yerlerde bir ikili dip formasyonu bulunmakta. Şuan fiyat bu formasyonun neckline’ında bulunmakta. Buranın üzerinde mum kapanmasıyla birlikte formasyon aktifleşecek. Aksi halde şu an sadece olasılık olarak görmeliyiz. Kırılım gerçekleşmeden işleme girmek oldukça riskli olacaktır.

Bunun dışında düşen bir trend görmektesiniz. Bu trend son tepe noktasından başlamakta. Şu an fiyat bu trendde yakın değil ancak az önce bahsettiğim ikili dip formasyonu çalışırsa fiyatın trend bölgesine gideceğini düşünüyorum.

Bu analize Tradingview üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

OKUMAYA DEVAM ET

ALTCOIN

Huobi Üç Yeni HUSD Paritesi Duyurdu!

Yapılan açıklamada üç altcoin için yeni stablecoin paritesi açıldığı belirtiliyor. Pariteler Huobi’nin kendi “stablecoin”i olan HUSD tarafından oluşturulmuş durumda.

Yayın:

-

huobi kripto para borsası

Kripto para borsası Huobi, yaptığı açıklama ile birlikte üç yeni Huobi USD (HUSD) paritesini duyurdu.

İlginizi Çekebilir: DeFi Market Cap

Yapılan açıklamada üç altcoin için yeni stablecoin paritesi açıldığı belirtiliyor. Pariteler Huobi’nin kendi “stablecoin”i olan HUSD tarafından oluşturulmuş durumda.

Algorand (ALGO), OMG Network (OMG), ve Zilliqa (ZIL) için oluşturulan pariteler halihazırda kullanılabilir durumda.

HUSD Hakkında

Huobi USD (HUSD), Huobi tarafından oluşturulmuş 1:1 ABD Doları ile desteklenmekte. Tam şeffaflık içerisinde HUSD rezervlerini paylaşan Huobi, HUSD’nin düzenli olarak “audit” şirketleri tarafından denetlendiğinin altını çizmekte.

Huobi verilerine göre toplam piyasa değeri 265 Milyon $ civarında bulunan HUSD, MarketCap verilerine göre 56’ıncı sırada bulunuyor.

Son 24 saat içerisinde 78 Milyon $’lık ticaret hacmine ulaşan HUSD stablecoin seçenekleri arasında bulunuyor.

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Altcoin haberleri için: Altcoin Haberleri

OKUMAYA DEVAM ET
Nordvpn
Coinzo

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit
Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.