Muhabbit

Colizeum, ZEUM Tokenın Lansman Tarihini Açıkladı! 

ZEUM tokena sahip olan kullanıcıları bir de stake ödülleri bekliyor.

colizeum tge

colizeum tge

Merkeziyetsiz bir blok zinciri oyun alanı olarak ekosisteme çözümler sunan Colizeum, kısa süre önce Medium hesabı üzerinden bir duyuru gerçekleştirdi.

Duyuruda, yatırımcıların bir süredir beklediği Colizeum’un $ZEUM tokenının halka açık lansman tarihinin 4 Mayıs 2022’de Türkiye saati ile 7.00’de planlandığı belirtildi.

Konu ile ilgili açıklama yapan, şirketin Kurucu Ortağı Edgars Vecozolins, şu ifadelere yer verdi:

“Colizeum’un halka arzına çok yaklaştık. Bu projede yer alan herkese teşekkür ederim. Merkeziyetsiz blok zinciri oyunlarında yeni bir çağ başlıyor. Hepimizi heyecanlı bir yolculuk bekliyor!”

Yapılan açıklamada TGE’de (Token Generation Event) $ZEUM tokenının hem merkezi hem de merkeziyetsiz borsalarda listeleneceği belirtildi. Listeleme, merkeziyetsiz borsa olarak Pancakeswap ve Uniswap’te, merkezi borsa olarak ise Gate.io’da gerçekleşecek.

ZEUM tokena sahip olan kullanıcıları bir de stake ödülleri bekliyor. Yatırımcılar, yani ZEUM token sahipleri ekstra ödüller için stake işlemi yapabilecekler.

Bu işlemin gerçekleşmesi için Colizeum, stake platformu Vault.inc ile de ortaklık kurdu.

Bu yeni platformda, tokenlarınızı stake ederken, 6 ila 12 aylık (kilitli) bir kilitlenme süresi seçebiliyorsunuz. Ufak bir hatırlatma yapalım; ZEUM tokenlarınızı ne kadar uzun süre kilitli tutarsanız, havuzdaki payınız ve sonuç olarak ödülleriniz o kadar büyük olur.

Yeni Gelişmeler Yolda!

Colizeum, yerel tokenı piyasaya sürdükten sonra platform geliştirmelerine devam edeceklerini belirtiyor. Bu kapsamda da atılacak olan adımlar ve yeni gelişmeler başlıklar halinde şunlardan oluşuyor:

Colizeum Nedir?

Colizeum’un arkasında mobil oyun geliştirme sektöründe 8 yıldan fazla çalışmış bir ekip bulunuyor. Bu ekip şu anda, diğer oyun geliştiricilerine blok zinciri tabanlı oyunlar geliştirmeleri konusunda yardım ediyor ve kendi deyimleri ile “12 aylık geliştirme süreci ve maliyetten” müşterilerini kurtarıyorlar.

Colizeum, Ocak 2022 tarihinde 8,4 milyon dolarlık yatırım toplamış ve efsanevi bir DOTA oyuncusu da proje destekçisi olarak ekibe katılmıştı.

İlginizi çekebilir: Colizeum Yatırımcılardan 8.4 Milyon Dolar Yatırım Topladı!

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version