Muhabbit

ANALİZ

Compound Token COMP Fiyat Analizi 16.07.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Compound Token’ı inceliyoruz. COMP fiyat grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler

Clock
Paylaş
Compound Token COMP Fiyat Analizi 16.07.2021

Herkese selamlar ben CryptoTepe. Bugünkü fiyat analizi yazımda Compound Token yani COMP grafiğimizi inceleyeceğim. Uzun süredir COMP fiyat analizi yapmadığımızı fark ettim, bu nedenle bugünkü konuğumuz Compound Token.

COMP Fiyat 16 Temmuz 2021

Binance COMP/USDT verilerine göre 2021 yılı içerisinde en düşük değeri 136 dolar, en yüksek değeri ise 911 dolar. Şu an 391 dolar seviyesinde işlem görmekte.

COMP Grafik 16 Temmuz 2021

FQiHWdUi - Compound Token COMP Fiyat Analizi 16.07.2021
Compound Token COMP fiyat grafiği 16.07.2021. 4 Saatlik grafik veriler Binance borsasına aittir.

Grafiğimiz 4 saatlik zaman diliminde ve logaritmik ayarlardadır. Grafikteki veriler Binance borsasının sağladığı COMP/USDT verileridir. Ayrıca fiyatın yükselen trend çizgisinden aldığı tepkiler beyaz ok işaretleri yardımıyla gösterilmiştir.  

COMP Analiz 16 Temmuz 2021

Grafiğimizdeki mor alanlar destek ve direnç bölgeleri olarak çalışmakta. Ayrıca grafiğimizde beyaz düşen trend çizgimiz bulunmaktadır. Yükselen ve düşen trendler yakından takip edilmelidir. Comp grafiğimizde yükselen trend kırılmasıyla %18 oranında bir değer kaybı görüldü. Şu an ise 440 dolar seviyesinde kırılan yükselen trendin %11 altında işlem görmekte.

COMP Yorum 16 Temmuz 2021

Grafikte görüldüğü gibi şu an direnç bölgesine yakın bulunuyor. Bu bölgede yeni pozisyon açmak riskli olacaktır. Son Comp fiyat analizimde düşen trend çizgimiz bulunmaktaydı, kırılım noktasıyla tepe arasında %110 oranında ciddi bir yükseliş gerçekleştirdi. Bu nedenle burada ciddi kâr satışları olması normal görünüyor. Yeni bir yükselen trend başlatmadan veya düşen trend kırılımı olmadan yeni pozisyon aramak ciddi risk içerecektir. Diğer yandan herhangi bir yükseliş formasyonu aramak daha sağlıklı olacaktır. Şu an anlattığım içerikler grafiğimizde bulunmuyor. Grafiğimizi yakından takip ettiğim için oluşması durumunda güncelleme yapacağım.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar