Muhabbit

Compound Token COMP Fiyat Analizi 04.11.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Compound Token’ı inceliyoruz. COMP fiyat grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

comp Fiyat Analizi 3-1

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda Compound Token yani COMP grafiğimizi inceleyeceğim. Geçtiğimiz günlerde hazırladığım COMP fiyat analizinin güncellemesini yapacağım. COMP grafiğimizi fiyat, grafik, analiz ve yorum başlıkları altında incelemeye başlayalım.

COMP Fiyat 4 Kasım 2021

Kasım ayı mum açılışı 346 dolar seviyesinde gerçekleşti. COMP şu an 357 dolar seviyesinde işlem görmekte.

COMP Grafik 4 Kasım 2021

Compound Token COMP fiyat grafiği 04.11.2021. 4 saatlik grafik veriler Binance borsasına aittir.

Tradingview kullanılarak hazırlanan grafiğimiz 4 saatlik zaman dilimindedir. Grafiğimizde kullanılan veriler Binance borsasının sağladığı COMP/USDT paritesine aittir. Son fiyat analizimizde kullandığımız beyaz ok işaretleri aynı şekilde durmaktadır. Beyaz ok işaretleri 335 dolar seviyesinden alının tepkileri göstermekte.

COMP Analiz 4 Kasım 2021

COMP grafiğimizde takip ettiğim destek ve direnç noktalarını mor alanlar ile belirttim. 30 Ekim tarihli COMP fiyat analizini inceleyerek başlayalım. 335 dolar seviyesinin aşılmasıyla beklediğimiz ivmeli yükseliş gerçekleşti. 400 dolar seviyesine kadar yükselen COMP %19.5 oranında değer kazanarak okurlarımızı sevindirdi. 30 Ekim tarihli COMP fiyat analizimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Grafiğimizin güncel durumuna baktığımız zaman 360 dolar destek seviyesi pek sağlıklı görünmüyor. Geçtiğimiz haftalarda 335 dolar seviyesi güçlü bir direnç bölgesi olarak karşımızdaydı. Umarım kırılan güçlü direnç bölgesi artık güçlü bir destek bölgesi olarak çalışır ve bizlere trade fırsatı sunar.

COMP Yorum 4 Kasım 2021

360 dolar seviyesi yeni pozisyon açmak için riskli olabilir. Analiz kısmında belirttiğim gibi 335 dolar seviyesinin güçlü destek bölgesi olarak çalışmasını bekleyebiliriz. Grafik üzerinde alarm kurarak oluşabilecek fırsatları yakından takip edebilirsiniz.

COMP grafiğimiz için teknik değerlendirmem bu şekildeydi. 30 Ekim tarihli COMP fiyat analizimizi değerlendirenleri tebrik eder bol kazançlı işlemler dilerim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Son Yazılar

Exit mobile version