Muhabbit

Compound Token COMP Fiyat Analizi 13.11.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Compound Token’ı inceliyoruz. COMP fiyat grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

comp Fiyat Analizi 2

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda Compound token yani COMP grafiğimizi inceleyeceğim. Destek, direnç ve trend çizgisine değineceğim COMP fiyat analizinde sizlere yardımcı olmaya çalışacağım. Sizleri çok fazla bekletmeden fiyat analizi yazımıza geçelim.

COMP Fiyat 13 Kasım 2021

Geçtiğimiz günlerde 400 dolar seviyesine kadar yükselen COMP tepki aldı ve 305 dolar seviyesine kadar geriledi. Şu an 347 dolar seviyesinde işlem görmekte.

COMP Grafik 13 Kasım 2021

Compound Token COMP fiyat grafiği 13.11.2021. 1 saatlik grafik veriler Binance borsasına aittir.

1 saatlik zaman diliminde olan grafiğimiz TradingView aracılığıyla hazırlanmıştır. Grafiğimizde Binance borsasının sağladığı COMP/USDT paritesi kullanılmıştır. Grafik üzerinde bir adet yeşil düşen trend çizgisi bulunmaktadır. Düşen trend çizgisinden alınan tepkiler beyaz ok işaretleri yardımıyla belirtilmiştir. Ayrıca grafiğimizin alt kısmında RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmaktadır.

COMP Analiz 13 Kasım 2021

Compound token grafiğimizde takip ettiğim destek ve direnç bölgelerini mor alanlar ile belirttim. Grafiğimizde değinmek istediğim en önemli nokta düşen trend çizgisi olacaktır. Düşen trend çizgisine yaklaşan COMP bu bölgede yakından takip edilmelidir. Şu an düşen trend çizgisinin altında işlem gören COMP için temkinli olmak faydalı olacaktır.

Düşen trend çizgisinin kırılması durumunda işlem fırsatı bulabiliriz. Umarım trend çizgisi direnç bölgesine uzak bir seviyede kırılır ve risk ödül oranı yüksek bir setup hazırlayabiliriz.

COMP Yorum 13 Kasım 2021

Şu an için COMP grafiğimizi alarm kurarak takip ediyorum. Düşen trend çizgisi ve güçlü destek bölgelerinde alarmlarım bulunmakta. Umarım destek bölgesine yakın bir seviyede düşen trend çizgisi kırılır ve yüksek oranlı bir işlem yakalayabiliriz.

COMP grafiğindeki teknik göstergeleri ve olası hareketleri incelediğim fiyat analizimiz bu şekildeydi. Önümüzdeki günlerde grafiğimizi tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Son Yazılar

Exit mobile version