Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43760.01
4.79%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2288
2.30%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.21
13.61%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $231.4
-0.64%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Compound Token COMP Fiyat Analizi 19.09.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Compound Token’ı inceliyoruz. COMP fiyat grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler

Clock
Paylaş
Compound Token COMP Fiyat Analizi 19.09.2021

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda Compound Token yani COMP grafiğimizi inceleyeceğim. Compound token analizine pek sıra gelmediğini fark ettim. Bu nedenle büyük zaman diliminde teknik incelememizi yapacağız. COMP için fiyat, grafik, analiz ve yorum kısmında detaylı şekilde teknik göstergeleri ve olası hareketleri incelemeye başlayalım.

728×90 muhabbit - Compound Token COMP Fiyat Analizi 19.09.2021300x250 muhabbit - Compound Token COMP Fiyat Analizi 19.09.2021

COMP Fiyat 19 Eylül 2021

Eylül ayı içerisinde 530 dolar seviyelerine kadar yükselmesine rağmen markette yaşanan düşüşlerden etkilendi. Şu an 394 dolar seviyesinde işlem görmekte. Eylül ayı içerisinde en düşük değeri ise 350 dolar, umarım bu seviyenin altında işlem görmez.

COMP Grafik 19 Eylül 2021

CpnpGC5h - Compound Token COMP Fiyat Analizi 19.09.2021
Compound Token COMP fiyat grafiği 19.09.2021. 1 günlük grafik veriler Binance borsasına aittir.

Giriş kısmında belirttiğim gibi grafiğimiz büyük zaman dilimindedir. 1 günlük zaman diliminde olan grafiğimiz Binance borsasının COMP/USDT paritesi kullanılarak hazırlanmıştır. Ayrıca grafiğimiz üzerinde bir adet yükselen yeşil trend çizgimiz bulunmaktadır. Yükselen trend çizgimizden alınan tepkiler beyaz ok işaretleri yardımıyla gösterilmiştir. Grafiğimizin alt kısmında ise RSI (Relative Strength Index) bulunmaktadır.

COMP Analiz 19 Eylül 2021

Grafiğimizde bulunan mor alanlar her zaman olduğu gibi destek ve direnç bölgeleri olarak bizlere yardımcı oluyor. Grafiğimize baktığımız zaman 530 dolar seviyesindeki direnç bölgemiz göze çarpmakta. Bu bölgeden alınan tepkiler güçlü bir direnç bölgesi olarak önümüzde durduğunu gösteriyor. Fakat bu bölgenin kırılması durumunda ivmeli bir yükseliş ile karşılaşacağımızı düşünmekteyim. Güçlü direnç bölgelerinin kırılması durumunda, güçlü bir destek bölgesine dönüşme potansiyeli bulunmaktadır. Yorum kısmında oluşturabileceğimiz stratejileri ve önemli seviyeleri detaylı şekilde inceleyeceğiz.

COMP Yorum 19 Eylül 2021

Şu an destek bölgesinde olmasının yanında, yükselen trend çizgisine de yakın olması grafiğimizi oldukça güzel gösteriyor. Bu bölgede acılan işlemlerin stop mesafesinin yakın olması nedeniyle değerlendirebilir. Bu bölgelerden tepki alması durumunda öncelikle 440 dolar sonrasında ise 530 dolar seviyesini test edeceğini düşünüyorum. Tabi bu bölgeleri stop yükselterek ve kâr satışı yaparak takip etmek daha doğru olacaktır.

COMP için teknik incelemem bu şekildeydi. İlerleyen günlerde grafiğimizi tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar