Muhabbit

Compound Token COMP Fiyat Analizi 20.03.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Compound Token’ı inceliyoruz. COMP fiyat grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

compound fiyat analizi 4

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda Compound token yani COMP grafiğimizi inceleyeceğim. Market geneline baktığımız zaman grafiklerin çoğunda Adam-Eve formasyonu oluşmaya başladığını görmekteyiz. Yükseliş formasyonlarından biri olan Adam-Eve formasyonunu COMP token üzerinde detaylı olarak anlatacağım. Sizleri fazla bekletmeden fiyat, grafik, analiz ve yorum başlıkları altında inceleyeceğim COMP grafiğimize geçelim.

COMP Fiyat 20 Mart 2022

Adam-Eve formasyonu yükseliş formasyonudur. Bu nedenle fiyat açısından oldukça olumlu karşılanır. Şu an 116 dolar seviyesinde işlem gören COMP, formasyonun aktif olmasıyla birlikte daha yüksek seviyeleri görebilir.

COMP Grafik 20 Mart 2022

Compound Token COMP fiyat grafiği 20.03.2022. 4 saatlik grafik veriler Binance borsasına aittir.

4 saatlik zaman diliminde inceleyeceğim grafik Binance borsasının sağladığı COMP/USDT paritesine aittir. Grafiğimiz TradingView aracılığıyla temin edilmiş olup grafiğin alt tarafında RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmaktadır. Ayrıca grafik üzerinde destek ve direnç bölgeleri dışında Adam-Eve formasyonunu belirtmek için beyaz çizgiler kullanılmıştır.

COMP Analiz 20 Mart 2022

Grafik üzerinde destek ve direnç bölgeleri mor alanlar yardımıyla belirtilmiştir. Destek ve direnç bölgelerimize baktığımız zaman henüz 125 dolar direnç bölgemizin aşılmadığını görmekteyiz. 125 dolar seviyesi şu an için oldukça önem teşkil etmekte. Adam-Eve formasyonun aktif olması için 125 dolar seviyesinin aşılması gerekmektedir. Bu seviyenin üzerine çıkılması durumunda grafik üzerinde belirttiğim gibi (h) boyu kadar yükseliş beklenir.

Grafiğin hedefine ulaşması halinde COMP yatırımcıları %25 oranında kazanç elde etmiş olacaktır.

COMP Yorum 20 Mart 2022

Giriş kısmında belirttiğim gibi market genelinde Adam-Eve formasyonu bulunmakta. Umarım Adam-Eve formasyonları aktif olur ve hedeflerine ulaşır.

COMP grafiğindeki teknik göstergeleri ve olası hareketleri incelediğim fiyat analizimiz bu şekildeydi. Önümüzdeki günlerde grafiğimizi tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde COMP/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Son Yazılar

Exit mobile version