Muhabbit

Compound Token COMP Fiyat Analizi 21.05.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Compound Token’ı inceliyoruz. COMP fiyat grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

compound fiyat analizi 4

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda Compound token yani COMP grafiğimizi inceleyeceğim. COMP grafiğini destek ve direnç bölgelerini kullanarak teknik açıdan değerlendireceğiz. Ayrıca grafikteki olası hareketleri okurlarımız ile paylaşacağız. Hazırsanız COMP grafiğini detaylı şekilde incelemeye başlayalım.

COMP Fiyat 21 Mayıs 2022

Yaşanan düşüş ile birlikte 53 dolar seviyesine kadar gerileyen COMP tepki alarak 75 dolar direnç bölgesine kadar yükseldi. COMP fiyatının güncel durumuna baktığımızda şu an 68.2 dolar seviyesinde işlem görmekte.

COMP Grafik 21 Mayıs 2022

Compound Token COMP fiyat grafiği 21.05.2022. 1 saatlik grafik veriler Binance borsasına aittir.

Binance borsasının COMP/USDT paritesi kullanılarak hazırlanan grafiğimiz TradingView aracılığıyla hazırlanmıştır. 1 saatlik zaman diliminde değerlendireceğimiz grafik üzerinde destek ve direnç bölgeleri bulunmaktadır. Ayrıca grafiğin alt kısmında RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmaktadır.

COMP Analiz 21 Mayıs 2022

Destek ve direnç bölgelerini her zaman olduğu gibi mor alanlar yardımıyla takip ediyoruz. Destek ve direnç bölgelerimize baktığımız zaman oldukça iyi çalıştıklarını görmekteyiz. Şu an 62 dolar destek seviyesinin üzerinde ve 75 dolar direnç bölgesinin altında işlem gören COMP, yakından takip edilmeli.

62 dolar ve 75 dolar seviyelerini incelediğimiz zaman iki seviyeninde oldukça önemli olduğunu anlıyoruz. Bu seviyelere yapılan temas ve oluşan tepki sayısı güvenilirlik açısından oldukça önemli. 75 dolar direnç bölgesinin kırılması durumunda kırılan güçlü direnç bölgesi artık destek seviyesi olarak yatırımcılarına yardımcı olacaktır.

Bu nedenle 62 dolar seviyesinin kaybedilmeden 75 dolar direnç bölgesinin kırılması oldukça önemli. Umarım 75 dolar direnç bölgesi kırılır ve işlem fırsatı oluşur.

COMP Yorum 21 Mayıs 2022

75 dolar direnç bölgesinin kırılması durumunda, kırılan direnç bölgesinin hemen altında zarar kesilecek şekilde işlem açılabilir. Diğer yandan 62 dolar destek seviyesi de bir diğer işlem bölgesi olarak takip edilebilir.

COMP grafiğindeki teknik göstergeleri ve olası hareketleri incelediğim fiyat analizimiz bu şekildeydi. Önümüzdeki günlerde grafiğimizi tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde COMP/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Son Yazılar

Exit mobile version