Muhabbit

ANALİZ

Conflux CFX Fiyat Analizi 05.07.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Conflux’ı inceliyoruz. Conflux grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Conflux CFX Fiyat Analizi 05.07.2021

Herkese selamlar ben CryptoTepe. Bugünkü fiyat analizi yazımda Conflux yani CFX’i inceleyeceğim. Uzun zamandır takip ettiğim bir proje olan Conflux grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketleri inceleyeceğim. Sizleri fazla bekletmeden incelememize başlayalım.

CFX Fiyat 5 Temmuz 2021

Okex borsası CFX/USDT verilerine göre 3 Mart tarihinden sonra en düşük değeri 0.17 dolar, en yüksek değeri ise 1.7 dolar. Şu an 0.27 dolar seviyesinde işlem görmekte.

CFX Grafik 5 Temmuz 2021

tuH1lUBo - Conflux CFX Fiyat Analizi 05.07.2021
Conflux CFX fiyat grafiği 05.07.2021. Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Grafiğimiz 1 saatlik zaman dilimindedir. Grafikteki veriler Okex borsasının sağladığı CFX/USDT verileridir. Ayrıca fiyatın düşen trend çizgisinden aldığı tepkiler beyaz ok işaretleri yardımıyla gösterilmiştir.

CFX Analiz 5 Temmuz 2021

Grafiğimizde bulunan mor alanlar destek ve direnç bölgeleri olarak çalışmakta. Ayrıca bir adet yeşil düşen trend görmekteyiz. Düşen trend kırılımı sonrası yaklaşık %19 oranında değer kazanan CFX şu an direnç bölgesine gelmiş bulunmakta. Ayrıca fiyatın 22 Haziran sonrası giderek yükselen dipler oluşturması CFX için olumlu bir durum.

CFX Yorum 5 Temmuz 2021

Şu an direnç bölgesinde bulunan CFX için burası kâr alma bölgesi olabilir. Fiyatın direnç bölgesinin üstüne çıkması durumunda yeni yükselişler görmemiz olası olacaktır. Burada kurabileceğimiz stratejilere bakacak olursak, direnç bölgesinin kırılması halinde destek altında zarar kesilecek şekilde değerlendirebilir. Analiz kısmında anlattığım gibi fiyatın yükselen dipler yapması yukarı yönlü hareketi güçlendiriyor. Trend kırılımında pozisyon açanlar için direnç bölgelerinde kâr alınmalı ve son dip seviyelerinin altına stop yazılarak takip edilebilir.

CFX için teknik değerlendirmelerim şu an için bu kadar. Grafiğimizde gelişme olduğu takdirde tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar