Muhabbit

Conflux Network Mainnet’i Geliyor! 29 Ekim’de Aktif!

conflux

Halihazırda “testnet”lerini sürdüren Conflux Network, 29 Ekim’de “mainnet”i ile kullanıcıların karşısına çıkacak.

İlginizi Çekebilir: DeFi Market Cap

Çin Hükümeti destekli bir proje olarak öne çıkan Conflux, son dönemde adından oldukça söz ettiriyor.

Coinbase Araştırıyor

Geçtiğimiz hafta yaptığı duyuru ile birlikte popüler kripto para borsası Coinbase, araştırdığı projeler arasına Conflux Network’ü de dahil ettiğini açıklamıştı. Yapılan açıklamada projenin Coinbase’in Custody platformunda listelenmesi söz konusu. Bildiğiniz üzere Coinbase ekleyeceği yeni projeleri önce custody platformunda daha sonra Coinbase Pro üzerinde son olarak da Coinbase platformu üzerinde listeliyor.

Bu noktada henüz “mainnet”e geçiş aşaması tamamlanmamış olan projenin değerlendirmeye alınmış olması oldukça ilgi çekici.

Proof of Work (PoW) algoritması ile birlikte madencilik mantalitesini sürdüren proje, yeni “DeFi Hub”ı olma hedefiyle yola çıkmış durumda.

Önümüzdeki hafta son testlerini tamamlayarak mainnet aktivasyonunu gerçekleştirecek olan projenin borsalarda da listelenmesi bekleniyor.

Testnet üzerinde FC Token ödülleri devam ederken, mainnet ile birlikte ağın kendi tokeni olan CFX, kazılmaya başlanacak. Testnet üzerinde kazılan FC tokenlerin de mainnet üzerine taşınması bekleniyor.

Altcoin haberleri için: Altcoin Haberleri

Bitcoin haberleri için: Bitcoin Haberleri

Son Yazılar

Exit mobile version