Muhabbit

Conflux Network Mainnet’i Yarın Geliyor!

Uzun süredir devam eden testnet denemelerinin ardından Conflux, yarın itibarıyla “mainnet”ini başlatıyor.

conflux

Conflux Network merakla beklenen “mainnet”ini yarın aktive edecek. Uzun süredir devam eden testnet denemelerinin ardından Conflux, yarın itibarıyla “mainnet”ini başlatıyor.

İlginizi Çekebilir: İlk 100 Kripto Para Birimi

Aktivasyonu kutlamak amacıyla yarın için bir etkinlik de düzenleyen Conflux, takipçilerini bekliyor.

Çin Hükümeti’nin de desteğini alan bir blockchain projesi olarak öne çıkan Conflux Network, son dönemde daha çok tercih edilmeye başlayan Proof of Stake (PoS) algoritması yerine Bitcoin ve Ethereum’un da kullandığı Proof of Work (PoW) algoritmasını kullanıyor. Bu sayede ağ üzerinde bloklar ve işlemler madenciler tarafından gerçekleştirilmekte.

Madenciler için önemli bir alternatif olarak öne çıkan Conflux Network’ün mainnet tokeni ise CFX olarak isimlendirilmiş durumda.

Testnet üzerinde ödül olarak dağıtılan Fan Coin’ler (FC) ise mainnet aktivasyonu ile birlikte ana ağ üzerine taşınacak. Bu tokenlerin ise CFX ile bire bir değişimi planlanmakta.

CFX Token

CFX token için herhangi bir ön satış planlanmıyor. Dolayısıyla borsalarda listelenme öncesi CFX tokenleri elde etmenin yolu testnet üzerinde FC, kazanmaktan geçiyordu. Bu noktada “mainnet”in yarın aktive olacağını belirtirsek bu noktadan itibaren listelenme öncesi FC ya da CFX token elde etme şansınız bulunmamakta.

Coinbase Duyurusu

Henüz mainnet aktive olmamasına rağmen Coinbase’in Custody üzerinde listelemeyi planladığı projeler arasına dahil olmayı başaran Conflux Network, testnet sonuçları ile birlikte büyük bir başarı yakalamış durumda.

Conflux Network’ün hangi borsalarda listelenmeye başlayacağı ile ilgili resmi bir açıklama henüz bulunmuyor.

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Son Yazılar

Exit mobile version