Muhabbit

BLOCKCHAIN

Conflux Network ve LEAD Wallet Ortaklık Kurdu!

Conflux Network yeni ortaklığını duyurdu.

Clock
Paylaş
Conflux Network ve LEAD Wallet Ortaklık Kurdu!

Conflux Network’ün Medium makalesinden aldığımız bilgilere göre şirket, LEAD Wallet ile bir ortaklık kurmuş.

2020 yılından bu yana geliştirilen LEAD Wallet, yeni ve mevcut kripto para kullanıcılarına basit ve sezgisel bir kullanıcı deneyimi sunmayı hedefliyor. Kullanıcılarının tek bir uygulamadan bütün varlıklarına ulaşmalarına imkan tanımak isteyen proje, mevcut karışıklığın önüne geçmeyi amaçlıyor.

Ayrıca LEAD Wallet, kullanıcılarının tek bir uygulama içinde basit bir şekilde ticaret yapabilmesine, yatırım yapabilmesine ve kripto paralar ile ilgili tüm etkinlikleri takip etmelerine olanak sağlamak istiyor.

LEAD Wallet’ın Conflux Network’ü seçmesinin en büyük sebebi ise, platformun vadettiği verimlilik ve hız unsuru olarak öne çıkıyor. Bildiğiniz gibi Conflux Network düşük ücretler ve kısa onay süreleri ile güçlü bir Ethereum alternatifi olarak nitelendiriliyor.

Lead Network’ün Baş Deneyim Sorumlusu (CXO) Ruddy Gunawan, şunları söyledi:

Conflux Network’ün benzersiz bir algoritmaya sahip olduğuna inanıyoruz, bu yüzden Conflux’ı LEAD Wallet’ın ana ağ uygulamasına entegre etmekten heyecan duyuyoruz. Gelecekte Conflux ekibi ile daha derin entegrasyonları da gerçekleştirmeyi arzuluyoruz.

Conflux Network Nedir?

Conflux merkezsizlikten ödün vermeyen, geniş ölçekte hız gerektiren merkezsiz uygulamalar için tasarlanmış yüksek performanslı bir blok zincirdir. Genel merkezi Pekin’de bulunan şirket, küresel operasyonlarını gün geçtikçe büyütüyor.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar