Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43477.73
-1.18%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2371.68
4.69%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.18
2.03%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $235.5
1.16%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

CoolWallet, Chromia’nın Yerel Tokenını Desteklediğini Açıkladı!

Donanım cüzdanı üreticisi, Chromia’nın yerel tokenına destek verecek!

Clock
Paylaş
CoolWallet, Chromia’nın Yerel Tokenını Desteklediğini Açıkladı!

Donanım cüzdanı üreticisi CoolWallet, Chromia’nın yerel tokenı CHR’yi destekleyeceğini açıkladı.

Hem BEP-20 CHR, hem de ERC-20 CHR için desteğin sunulacağını belirten şirket, entegrasyonun Haziran 2021’in sonunda tamamlanacağını da açıkladı. Şu anda kullanıcılar uygulama üzerinde bu tokenları görüntüleyebilir ancak aktarım yapamaz.

728×90 muhabbit - CoolWallet, Chromia'nın Yerel Tokenını Desteklediğini Açıkladı!300x250 muhabbit - CoolWallet, Chromia'nın Yerel Tokenını Desteklediğini Açıkladı!

Yeni entegrasyon ile beraber CHR, CoolWallet’ın uygulamasında varsayılan bir token olarak görünecek ve uygulama içi stake işlemleri başlatılacak. Yani CHR ve CoolWallet, DeFi alanına yeni bir kapı açıyor.

Tüm bunlara ek olarak CoolWallet, Chromia’nın ana ağı aktif hale geldiğinde, platformun yerel tokeni olan CHR’yi destekleyeceğini de taahhüt etmiş.

CoolWallet Nedir?

CoolWallet, güvenliği ön planda tutan bir donanım cüzdanı üreticisidir. USB tarzı diğer donanım cüzdanlarının aksine, şirketin donanım cüzdanları ince ve hafif tasarımları ile öne çıkıyor.

Chromia Nedir?

Chromia, DApp’ler için yeni çözümler geliştiren bir proje olarak dikkat çekiyor. Tahmin edebileceğiniz gibi Chromia ekibi, DApp’leri ana akım bir hale getirmek için ciddi bir şekilde çalışıyor.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar