Muhabbit

Crabada Satışı Avalaunch Üzerinde Gerçekleşecek!

Avalanche üzerinde çalışan bir fonlama platformu olarak öne çıkan Avalaunch üzerinde Crabada satışı gerçekleşecek.

avalaunch muhabbit

avalaunch muhabbit

Avalaunch (XAVA), yeni bir duyuru gerçekleştirdi. Avalanche üzerinde çalışan bir fonlama platformu olarak öne çıkan Avalaunch üzerinde Crabada satışı gerçekleşecek.

Bir GameFi projesi olarak öne çıkan Crabada, ilk satışını Avalaunch üzerinde gerçekleştirecek.

Genel olarak oyna-kazan temeline dayalı olan GameFi platformları, oldukça büyük olan oyun endüstrisi ile blockchain teknolojisini bir araya getiriyor.

NFT tabanlı yapısı ile ilgi çeken Crabada içerisindeki tüm ögeler NFT halinde bulunuyor. Bu sayede oynayarak kazanılabilen tüm ögeler, hem oyun içerisinde kullanılabiliyor hem de NFT pazar yerleri aracılığı ile satılabiliyor.

Kasım 2021 içerisinde farklı özellikleri ve pazar yerini de aktive etmeyi planlayan Crabada, Avalanche Foundation, Avalaunch, Skyvision Capital ve Zee Prime Capital gibi birçok şirket tarafından da destek görüyor.

Crabada Token Ekonomisi

Toplam arzı 1 Milyar CRA olarak belirlenen Crabada, 1.680.000 $ fon toplamayı hedefliyor. Özel satış ile 600.000 $ değerinde fon toplayacak girişim her bir tokeni 0.010 $ seviyelerinden satacak.

Topluluğun katılacağı satışta ise her bir token 0.018 $ seviyelerinden satışa sunulacak. Tam katılım gerçekleşmesi halinde ise 1.680.000 $’lık fon toplanmış olacak.

2 Kasım 2021 tarihinde kayıtların açılacağı satışta, 6 Kasım tarihinde kayıtlar kapatılacak. Avalaunch üzerinde gerçekleştirilecek satışta 400.000 $ toplanması hedefleniyor. Bu noktada platform üzerinde 22.220.000 adet CRA’nın satılacağı söylenebilir.

Avalaunch üzerinde gerçekleşecek Crabada satışına katılmayı düşünüyor musunuz?

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version