Muhabbit

BLOCKCHAIN

Crypto.com: Chainlink DeFi’ye Açılan Bir Geçit!

Chainlink, DeFi’ye adım atıyor!

Clock
Paylaş
Crypto.com: Chainlink DeFi’ye Açılan Bir Geçit!

Crypto.com (CRO), gelişen DeFi alanına doğru yol alırken, Chainlink’in fiyat akışlarını DeFi cüzdanına ekliyor.

Şirketin işletme müdürü Eric Anziani, konu hakkında şunları söyledi:

Chainlink ile ortaklığımızın bir DeFi protokolü ile ilk entegrasyonumuz olduğunu söyleyebilirim. Bu entegrasyon müşterilerimize DeFi cüzdanımızda verdiğimiz fiyatlarda şeffaflık sağlama ve aynı zamanda ekosistemimizden emin olma açısından değer kazandırıyor. Token CRO, özellikle Chainlink mimarisi sayesinde CRO için bir fiyat akışı oluşturarak harici protokole entegre edilebilir.

image 9 - Crypto.com: Chainlink DeFi'ye Açılan Bir Geçit!
Chainlink Entegrasyonu Kaynak: Crypto.com

Merkezsiz bir fiyat akış bilgisi alacak olan ilk ticaret çifti CRO / ETH olacak. Bunu takiben ise CRO / USD fiyat akış bilgisini alacak. Anzianı, şirketin DeFi tokenleri ile başladığını, ancak gelecekte ekosistemdeki tüm tokenler için Chainlink’in fiyat akışını kullanılmasının planlandığını söyledi. Şirketin görüşüne göre, DeFi alanına genişleme, aldatmacalardan yararlanma arzusundan değil, her insanın kendi mali durumun, verilerini ve kimliğini kontrol etme konusundaki haklarının savunulması.

Blockchain teknolojisinin ve özellikle DeFi’ın, insanların sahip olması gerektiği bu temel hakkı kullandırtma potansiyeline inanıyoruz. Blockchain teknolojisinin benimsenmesini ve kullanıldığından emin olmak için eksiksiz bir ekosistem oluşturma misyonu ile biz bu genişlemenin arkasındayız.

Tartışmalı SUSHI tokenını listeleyen önde gelen borsalar hakkında konuşan Anziani, Cyrpto.com’un müşteriler adına yeni bir varlığı listelemeden önce durum tespiti adına ciddi atılımlar yaptıklarını söyledi. Bu sebepten dolayı SUSHI, Crypto.com’da listelenmedi.

Projenin farkındaydık, fakat projeyi incelediğimizde listelemek için doğru bir zaman olmadığını düşündük.

DeFi büyümesi her ne kadar heyecan verici olsa da, daha sürdürülebilir bir yaklaşıma yönelik eğilim kripto severler için daha iyi olabilir.

Daha fazla DeFi haberi okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla borsa haberi okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar