Muhabbit

Crypto.com FIL’i Yüzde 50 İndirimli Satış ile Listeliyor!

Crypto.com

Crypto.com, The Syndicate üzerinde Filecoin’i listelediğini açıkladı ve kullanıcılara %50 indirimli Filecoin alma şansı sunacak!

Bildiğiniz gibi Filecoin, Proof-of-Spacetime isimli yeni bir algoritma üzerinde çalışan ve blokların veri depolayan madenciler tarafından oluşturduğu bir protokol tokenidir. Filecoin, tek bir koordinatöre dayanmayan bağımsız depolama sağlayıcıları ile bir veri depolama hizmeti sunuyor.

Yani kısaca, kullanıcıları veri depolamak için ödeme yapar. Sonrasında ise depolama madencileri işlerini yerine getirerek token kazanır.

Crypto.com’dan aldığımız bilgilere göre, Filecoin iki ayrı parite üzerinden listelenecek. Bunların ilki FIL/USDT, diğeri ise FIL/CRO.

Listeleme haberlerinde en çok alışkın olduğumuz şey ise etkinlikler. Crypto.com’un Filecoin için sunacağı etkinlik ise %50 indirimli satış. Bu arada Crypto.com, tam 250.000 $’lık FIL’i indirimli olarak kullanıcılara sunacak. Bu arada etkinlik 23 Şubat 2021’de başlayacak ve 24 saat sürecek. Bu arada etkinliğin başlamasıya FIL pariteleri de aktif hale gelecek.

Kullanıcıların %50 indirim ile Filecoin satın almaları için gereken şey ise, CRO staking aktivitesi. Aşağıdaki görselden detayları inceleyebilirsiniz.

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Telegram kanalımıza katılmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Son Yazılar

Exit mobile version