Muhabbit

Crypto.com’dan 40 Bin Dolar Ödül Havuzlu AVAX Özel Kampanyası!

Crypto.com uygulamayı kullanan kullanıcılarına özel 40 bin dolarlık AVAX ödüllü kampanya düzenliyor.

crypto.com avax

Crypto.com yeni kampanya!

Avalanche (AVAX) listelenmesinin ardından Crypto.com uygulaması üzerinde AVAX yatırımcılarına özel bir kampanya yapacağını açıkladı. Bugün sosyal medya platformu Twitter üzerinde paylaşılan yarışmada toplam ödül havuzu 40 bin dolarlık AVAX oluyor.

Kampanya genel olarak iki kısımdan oluşuyor. İlk kısım AVAX alım satımıyla (AVAX Trading Bonus) kazandırıyor. İkinci kısım ise Net AVAX alımı (AVAX Net Buy) üzerinden kazandırıyor.

AVAX alım satım ile (AVAX trading bonus) 20 bin dolarlık AVAX kazanma şansı ise 25 Şubat 2021 Perşembe günü Türkiye saati ile 11:00’da başladı, 11 Mart 2021 Perşembe günü Türkiye saati ile 11:00’da son bulacak. Katılmak için gerekenler ise gayet basit. Crypto.com uygulamasında “TRADE” kısmında en az 50 dolarlık AVAX alım satımı yapmak yeterli. Bununla birlikte kampanya dönemi boyunca tüm görevleri tamamlayan ilk 500 kullanıcının her biri 40 USD değerinde AVAX kazanacak.

Net AVAX alımı (AVAX Net Buy) ile 20 bin dolarlık AVAX kazanma şansı da AVAX alım satım (AVAX trading bonus) kısmında olduğu gibi 25 Şubat (bugün) başladı ve 11 Mart 2021 Perşembe günü Türkiye saatiyle 11:00’da sona erecek. Katılmak için yapılması gereken tek şey Crypto.com uygulaması üzerinden AVAX alımı yapmak. Aldığınız AVAX’ları sattığınızda veyahut dönüştürüp çektiğinizde elinizdeki net AVAX azalıyor.

Crypto.com net alım değerinin nasıl hesaplandığını, aşağıdaki denklemle açıklamış.

Net Alımlar (AVAX) = Alımlar (AVAX) – Satışlar (AVAX) – Para Çekme (AVAX)

Bununla birlikte kampanya sonunda net alımlarına göre sıralanacak olan ilk 400 kişi 20 bin dolarlık AVAX ödülünü paylaşacak. Birinci 3 bin dolarlık AVAX kazanırken ikinci bin dolarlık, üçüncü 600 dolarlık AVAX kazanacak.

Dördüncü ve yirminci arası 200 dolarlık, yirmi birinci ile yüzüncü arası 75 dolarlık AVAX, yüz birinci ile iki yüzüncü arası 30 dolarlık ve son olarak iki yüz birinciden dört yüzüncü şanslı isme kadar 15 dolarlık AVAX kazanacak.

Kazanılan AVAX ödülleri, kampanya bitiminden itibaren 14 gün içinde kazananların Crypto.com uygulamasında yer alan AVAX cüzdanına aktarılacak.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version