Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $41531.09
5.37%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2256.61
4.61%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $22.64
2.63%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $232.4
1.97%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

CryptoPunks Geliştiricileri Hollywood Ajansı ile Anlaştı!

Blockchain sektörü ana akım olma yolunda emin adımlar atıyor!

Clock
Paylaş
CryptoPunks Geliştiricileri Hollywood Ajansı ile Anlaştı!

Popüler NFT projesi CryptoPunks projesinin arkasındaki ekip olan Larva Labs, Hollywood ajansı United Talent Agency (UTA) ile bir anlaşma yaptı.

Hollywood Reporter’ın Salı günü yayımladığı habere göre UTA, film, TV, video oyunları, lisanslama ve yayıncılık alanındaki mülkiyet anlaşmaları adına Larva Labs’i temsil edecek. Ayrıca Larva Labs’in Meebits ve Autoglyphs isimli iki NFT projesi de UTA tarafından temsil edilecek.

728×90 muhabbit - CryptoPunks Geliştiricileri Hollywood Ajansı ile Anlaştı!300x250 muhabbit - CryptoPunks Geliştiricileri Hollywood Ajansı ile Anlaştı!

Bildiğiniz üzere CryptoPunks 2017 yılında piyasaya sürüldü ve Ethereum ağı üzerinde oluşturulan ilk NFT projelerinden biri olarak öne çıkıyor.

UTA ile yapılan bu anlaşma, bir blockchain firmasının ana akım eğlence kuruluşu ile ortaklık yapması sebebi ile, Larva Labs için çok önemli bir kilometre taşını temsil ediyor.

UTA Digital Assents’in başkanı Lesley Silverman, Hollywood Reporter’a şunları söyledi:

Kripto para sektöründe yer alan bir firma ile fikri mülkiyetler hakkında çalışacağımız için çok memnunum. Sektörün genişlemesi adına atılan ilk adımların öncüsü olan şirket, bunu kesinlikle hak ediyor.

CryptoPunks projesi, bu yılın ilk altı ayında 2.5 milyar $’lık hacme sahip olan NFT sektöründe ilgiyle karşılandı. Fakat geçtiğimiz senelerde CryptoPunks, daha çok niş bir kullanıcı kitlesinin hedefinde yer alıyordu.

CryptoPunks web sitesinde yer alan verilere göre, Larva Labs NFT’leri, yalnızca son yedi günde 304,8 milyon $’lık satış hacmine ulaşmış. Bu arada şirket, 2017’den bu yana yaklaşık 1,18 milyon $’lık bir toplam satış grafiğine sahip.

An itibarıyla satışta olan en ucuz CryptoPunk NFT’si, 391.000 $ değerinde.

CryptoPunks Koleksiyonerleri Arasında Ünlü İsimler de Var

Bildirilenlere göre Jay Z, Steve Aoki ve Gary Vaynerchuk gibi tanınmış kişiler, CryptoPunk NFT sahibi. Bununla beraber geçtiğimiz haftalarda ödeme sağlayıcısı Visa, CryptoPunk NFT’si satın aldığını açıklamıştı ve piyasalarda ciddi bir NFT popülaritesi yaratmıştı.

An itibarıyla toplamda 10.000 CryptoPunks NFT’si var. Bu NFT’lerin tümü, bir dizi benzersiz özelliğe sahip.

Bunun yanı sıra Larva Labs’in diğer NFT projeleri de tıpkı CryptoPunks gibi bir bilgisayar tarafından oluşturuluyor. Meebits NFT’leri bu Mayıs’ta piyasaya sürüldü ve NFT oyunlarında kullanılmak üzere oluşturulmuş 20.000 benzersiz karakteri bünyesinde barındırıyor.

Autoglyphs ise 2019’da piyasaya sürüldü ve 512 NFT ile sınırlı bir koleksiyon olarak öne çıkıyor.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar