BITCOIN

CryptoQuant: Bitcoin ve Altın Oranlamasında Hata Var Dedi! Sadece Yüzde 2’si!

CryptoQuant’tan Ki Young Ju, Bitcoin-altın karşılaştırmaları ile ilgili önemli bir açıklama yaptı.

Yayın:

-

CryptoQuant’tan Ki Young Ju, Bitcoin-altın karşılaştırmaları ile ilgili önemli bir açıklama yaptı.

Son dönemde Bitcoin’in altının piyasa değerinin yüzde 7’sine ulaştığı ile ilgili verilerin hatalı olduğunu belirten Ju, hesaplamalarına göre Bitcoin’in piyasa değerinin altının sadece yüzde 2’sine tekabül ettiğini açıkladı.

Bitcoin tarafında henüz üretilmemiş ve kayıp Bitcoin’lerin olduğunun altını çizen Ju, “Realized Cap” verisine göre Bitcoin’in altının piyasa değerinin sadece yüzde 2’si kadar olduğunu belirtti.

Bitcoin Realized Cap

Bitcoin’in arzı detaylı incelendiğinde bu sonucun çıktığına dikkat çeken Ju, Bitcoin’in altının yüzde 10’luk piyasa değerine ulaşması için an itibarıyla 154,000 $’lık fiyata sahip olması gerektiğini açıkladı.

An itibarıyla 34,900 $ seviyelerinden işlem gören Bitcoin, 40,000 $’dan yaşadığı sert düşüşün ardından yön tayin etmeye çalışıyor.

Bitcoin haberleri için: Bitcoin Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Muhabbit
Yorum Yap

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.

Exit mobile version