Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $39402.06
1.62%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2160.01
3.23%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $22.3
1.32%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $228.4
-0.31%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Curve’e Dikkat! Oyların Yüzde 71’i Kurucunun Kontrolünde!

Ortaya çıkan veriler ise oylamanın işlevsiz olduğunu gösteriyor. DeFi platformunun kurucusu Michael Egorov sistem üzerinde kilitli tuttuğu token miktarı ile oyların toplamının yüzde 71’ine sahip durumda.

Clock
Paylaş
Curve’e Dikkat! Oyların Yüzde 71’i Kurucunun Kontrolünde!

Son günlerin popüler DeFi platformlarından Curve için rahatsız edici bir iddia ortaya atıldı.

Yönetişim tokeninin duyurumasının ardından büyük bir hacim patlaması yaşayan Curve, lider DeFi platformları arasında yer alıyor. Oldukça yüksek bir fiyattan işlemlere başlayan DeFi platformunun tokeni işlem gördüğü fiyat ile çok konuşulmasa da en yüksek piyasa değerine sahip kripto para birimi olmuştu.

728×90 muhabbit - Curve'e Dikkat! Oyların Yüzde 71'i Kurucunun Kontrolünde!300x250 muhabbit - Curve'e Dikkat! Oyların Yüzde 71'i Kurucunun Kontrolünde!

CRV Token ile yönetimi sağlanan platformda CRV token sahipleri değişiklik için öneride bulunabiliyor ve önerisini oylamaya sunabiliyordu.

Ortaya çıkan veriler ise oylamanın işlevsiz olduğunu gösteriyor. DeFi platformunun kurucusu Michael Egorov sistem üzerinde kilitli tuttuğu token miktarı ile oyların toplamının yüzde 71’ine sahip durumda. Kısacası yapılan oylamalar işlevsiz durumda. Kurucunun kabul etmediği hiçbir teklif ya da öneri Curve için bir anlam ifade etmiyor.

Şu anda bulunan durumda oylamalar tam anlamıyla işlevsiz durumda.

Curve ekibi ise token sahiplerini ellerindeki tokenleri kilitlemesi için teşvik etmeye çalışıyor. Bu sayede oylama için bir dengeleme sağlanması amaçlanıyor. An itibarıyla platform üzerinde dolaşımdaki CRV Token’ların yüzde 6.7’si kilitli durumda. Token sahiplerinin sahip oldukları CRV Token’ları kilitlemesi halinde oylama için bir dengeleme sağlanması bekleniyor.

Ancak an itibarıyla yapılacak herhangi bir oylama anlamsız görünüyor.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar