Muhabbit

Cyball 1.8 Milyon Dolarlık Tohum Yatırımı Aldı!

CyBall

CyBall

Cyball, yeni bir duyuru gerçekleştirdi. Yapılan açıklamada tohum fonlama turunda 1.8 Milyon $’lık bir fon elde edildiği duyuruldu.

Bitkraft liderliğinde gerçekleşen yatırım turunda elde edilen fon ile birlikte, önümüzdeki günlerde başlatılacak olan oyunun ön fonlaması da tamamlanmış oldu.

Cyball platformunun destekçileri arasında, Impossible Finance, Animoca Brands, Yield Guild Games, MEXC, Coin98 ve Raydium gibi şirketler ve platformlar da bulunuyor.

Önde gelen farklı Metaverse ve GameFi projelerinden kişiler ile çalışan Cyball, çok farklı kişileriden danışmanlık hizmeti de alarak ürünün ortaya koymaya çalışıyor. YGG, Axie Infinity, Kyber Network, Chromia ve Band Protocol gibi birçok önde gelen projeden katılımcıların katkısıyla ortaya çıkan Cyball, Metaverse oluşumlar içinde önemli bir yere sahip olacağını düşünüyor.

Beta Süreci

Cyball NFT

Geçtiğimiz dönemde NFT satışını gerçekleştiren Cyball, oyun içindeki karakterlerin aktivasyonunu bu şekilde sağlamıştı.

Sorunsuz bir başlatma için beta sürecini devam ettiren ekip, herkesin beta sürümü deneyimleyebileceğinin altını çiziyor. Ancak beta süreci içersinden “Oyna-Kazan” ödüllerinin aktif olmayacağı da söyleniyor.

Cyball hakkında sizin düşünceniz nedir?

Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Son Yazılar

Exit mobile version