Muhabbit

CyBall, GuildFi ve Binance NFT İle Birlikte Üçlü IGO Gerçekleştirecek!

Yapılacak bu etkinlik dünyada bir ilk olacak!

cyBall

cyBall

Binance NFT, CyBall ve GuildFi, dünyanın ilk üçlü IGO’suna (Initial Gaming Offering-İlk Oyun Teklifi) ev sahipliği yapacak.

CyBall, GuildFi ve Binance ile iş birliği içinde kullanıcıların toplayabileceği, ticaret yapabileceği uzun zamandır beklenen etkinliği kullanıcılarına duyurdu. Yeni girişim mevcut ortaklar ile birlikte, Binance NFT’nin IGO listesine eklenen ilk birkaç oyun projesinden biri konumunda yer alıyor.

Bilindiği üzere Binance NFT pazarı, gelecek vadeden bir oyunu piyasaya sürmek için yakın zamanda IGO konseptini tanıttı. Oyun devriminin hızlı gelişimi ve oldukça popüler olduğu son dönemlerde CyBall ekibi IGO’ların bu endüstride olağanüstü oyunları daha geniş kitlelere sunmak için yeni standart olacağını belirtiyor.

İlginizi çekebilir: NFT Nedir?

Yapılan bu yeni ortaklık kapsamında “Triple IGO” etkinliğinin bir parçası olarak CyBall’un “Genesis Paketleri”nin Binance NFT pazarında listeleneceği bildirildi. bunun yanında her Genesis Paketi, IGO’dan yaklaşık bir hafta sonra tek bir Genesis CyBloc NFT için kullanılabilir hale gelecek.

Adil Bir Etkinlik Hedefleniyor

Yapılan açıklamada her üç platform da adil bir listeleme oluşturmak ve kullanıcıların sorunsuz bir şekilde ticaret yapabilmesi için oldukça önem göstereceklerini belirtiyor. Buradaki asıl hedefin farklı toplulukların kullanıcılarının bu NFT’lere erişebilmeleri için halka açık erişim kolaylığı sağlamak olduğu söyleniyor.

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Merit Circle CEO ve Kurucu Ortağı Marco van den Heuvel şu ifadelere yer verdi:

“Coşkulu bir oyuncu kitlesi olan eğlenceli bir oyun, iyi düşünülmüş bir oyun ekonomisi ve hepsinden önemlisi oynaması gayet keyifli bir oyun gibi görünüyor.”

Bilindiği üzere son zamanlarda kullanıcıların oyunlara olan ilgisi hızla artmaya başladı. Özellikle NFT oyun alanı, oldukça popüler hale geldi. Şimdi ise yapılacak olan bu en son “Üçlü IGO” duyurusu da bu ekosistemin oldukça güçlü olduğunu gösteriyor.

CyBall Whitelist Etkinliği

GameFi projesi CyBallOfficial Muhabbit.com ile birlikte whitelist etkinliği düzenliyor. Son dönemlerde oldukça dikkat çeken CyBall platformu yaptığı etkinlik ve geliştirmeler ile kullanıcıların ilgisini çekmeye devam ediyor. Yeni düzenlenecek olan bu etkinlik sonucunda 20 şanslı kullanıcı whitelist hakkı kazanacak. İlgili etkinliğe ulaşmak ve whitelist hakkını elde etmek için burada bulunan linke tıklayabilirsiniz.

GuildFi Hakkında

GuildFi, tüm oyun topluluklarını güçlendiren ve birlikte çalışabilirlik yaratan bir Web3 platformudur. Guildfi aynı zamanda, oyuncular için keşif ve erişim sorunlarını çözerken
performanslarını artırmak ve ödüllerini en üst düzeye çıkarmayı kendisine amaç edinmiş bir platform olarak da tanımlanabilir.

CyBall Hakkında

CyBall, oyuncuların CyBloc’ları (CyBall dünyası içerisindeki futbolcular), toplayıp biriktirebildiği, takas edebildiği, oyun esnasında sahada kontrol edebildiği NFT bazlı bir oyun. CyBall, oyuncuların esasen en çok gol atmaya çalıştıkları çekici ve heyecan verici bir futbol kart oyunu oluşturmak için strateji, simülasyon ve şans gibi farklı oyun unsurlarını birleştirir. CyBall’ın meta veri tabanı, tüm demografileri karşılayarak oyunun her şeyi kapsayan CyBloc evreni aracılığıyla oyuncular ve blok zinciri teknolojisi arasında köprü görevi görmektedir.

Web Sitesi: https://cyball.com/

Discord: https://discord.com/invite/cyball

Telegram: https://t.me/CyBallTurkey

Twitter: twitter.com/CyBallOfficial

Haberlere anında ulaşmak ve daha fazla bilgi için Telegram grubumuza katılabilirsiniz.

Son Yazılar

Exit mobile version