Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43947
0.25%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2353.2
-0.35%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $32.99
16.53%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $239.7
1.83%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

CyBall, Merit Circle İle Stratejik Ortaklığını Duyurdu!

CyBall’dan yeni ortaklık!

Clock
Paylaş
CyBall, Merit Circle İle Stratejik Ortaklığını Duyurdu!

NFT tabanlı Blockchain oyunu CyBall, Play to Earn (P2E/Kazanmak için oyna/Oyna kazan) oyun çağına yönelik vizyonunu sunmak üzere çalışmalara devam ediyor. CyBall, son olarak merkeziyetsiz otonom organizasyon (DAO) Merit Circle ile yaptığı stratejik ortaklığı duyurdu.

Futbol temasıyla oyuncuların ilgisini çeken oyun CyBall, NFT tabanlı P2E modeliyle Blockchain oyunları çağında yenilikçi bir vizyon izlemekte. Merit Circle, metaverse alanındaki çeşitli oyunlarda değer tahakkukunu en üst düzeye çıkarma arayışında olan öncü şirketlerden biri olmakta. Bu ortaklık ile her iki şirket de Blockchain tabanlı oyun endüstrisinin geleceğinde temel direkler olmayı hedefleyen vizyonlarını gerçekleştirmek için el ele verecek.

Blog sayfasında yaptığı açıklamada CyBall, Merit Circle portföyüne eklenen ilk oyunlardan biri olmaktan son derece gurur duyduğunu ifade etmekte. Bu tarihi ortaklık ile, Merit Circle’ın burs verdiği öğrencileri, dünyanın ilk Oyna-Kazan futbol temalı oyununu öğrenip oynayacak ve CyBall’ın özenle tasarlanmış mekanikleri ve oyun ekonomisi aracılığıyla ödüller kazanacak.

728×90 muhabbit - CyBall, Merit Circle İle Stratejik Ortaklığını Duyurdu!300x250 muhabbit - CyBall, Merit Circle İle Stratejik Ortaklığını Duyurdu!
0*Hj iH1otXzGyLsHr - CyBall, Merit Circle İle Stratejik Ortaklığını Duyurdu!

Piyasaya henüz yeni sunulan bir oyun olan CyBall, yalnızca oyunlarını test etmeye hazır olan oyuncular için hızlı bir başlangıç ​​yapmakla kalmayacak. Aynı zamanda Merit Circle öğrencilerinden alacağı “DAO’nun ürünü nasıl daha da geliştirip kalıcı hâle getirebileceğine ilişkin” aktif geri dönüşlerle kendini geliştirebilecek.

Merit Circle, burs verdiği öğrencilerin CyBall’ı piyasaya çıkar çıkmaz ilk kullananlar arasında olmasını sağlamak için, Genesis CyBloc NFT paketlerinin bir kısmını güvence altına aldığını duyurdu. Bu ortaklıkla, Merit Circle’dan en az bin öğrenci, CyBall’ın ilk destekçileri arasındaki yerlerini alacak.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar