Muhabbit

BLOCKCHAIN

DappRadar ve LayerZero Yeni Staking Tokenı Çıkardı!

DappRadar ve LayerZero, RADAR tokenı ilk olarak 2021 Aralık ayında tanıtmışlardı. Ancak piyasaların kötü gidişatından dolayı çıkarılması ertelenmişti.

Clock
Paylaş
DappRadar ve LayerZero Yeni Staking Tokenı Çıkardı!

DappRadar ve omnichain birlikte çalışabilirlik protokolü LayerZero, birden fazla blok zinciri ve Ethereum Sanal Makinesi (EVM) uyumlu ağlarda çapraz zincirleme staking sağlamak için yeni bir token çıkardı.

Tokenın çıkarılma amacının, daha fazla staking fırsatına erişmek ve işlem ücretlerini en aza indirmek olduğu açıklandı.

gaming dappradar 1200x600 - DappRadar ve LayerZero Yeni Staking Tokenı Çıkardı!

DappRadar, yeni çıkarılan RADAR tokenın işlevselliğinin bir dizi akıllı sözleşme aracılığıyla sağlandığını belirtti. Şirket bu akıllı sözleşmeler arasında denetleyici, proxy sözleşmeleri bulunduğunu ve bu iki sözleşmenin yeni staking mekanizması için beraber çalıştığını açıkladı.

Staking işlemlerinde çekme veya ödül alma isteği gönderildiğinde proxy akıllı sözleşmeleri denetleyici ile iletişime geçerek, isteğin, gerçekleştirebilir olup olmadığını kontrol edecek. Eğer gerçekleştirilebilir ise denetçi sözleşme proxy sözleşmesine ilgili tokenların bırakılması bilgisini verecek. DappRadar, farklı ağlar üzerinden çapraz zincirleme staking işleminin daha önce hiç yapılamadığını vurguladı.

DappRadar ayrıca, bu yeni işlemlerin nasıl yapılacağına dair talimatları yayımladı. Talimatlarda kullanıcıların RADAR tokenı Ethereum ağında stake ederek ödüllerini BNB ağı üzerinden nasıl alınacağı da belirtildi. Sistemde şu anda Ethereum ve BNB ağları destekleniyor. Bununla birlikte yakında Polygon (MATIC) ağının desteklenmesi bekleniyor.

DappRadar Hakkında

DappRadar 1 1200x600 - DappRadar ve LayerZero Yeni Staking Tokenı Çıkardı!

DappRadar, kendisini merkeziyetsiz bir keşif platformu uygulaması olarak tanımlıyor. Şirket, RADAR tokenın ise, şirketin kapsamını genişletmesine, ortaya çıkan yeni projelerin takip edilmesine, mevcut projelerin daha doğru listelerini sunmasına ve daha iyi portföy araçları sunmasına yardımcı olacağına inanıyor.

DappRadar ve LayerZero, RADAR tokenı ilk olarak 2021 Aralık ayında tanıtmışlardı. Ancak piyasaların kötü gitmesinden dolayı çıkarılması ertelenmişti. RADAR tokenı şu anda SushiSwap üzerinde stake etmek %331 APR (yıllık getiri) verirken, çapraz zincirleme üzerinde stake etmek %492 APR veriyor.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar