Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $44242
1.63%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2364.54
-0.71%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.58
16.83%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $243.6
3.31%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

DEFI

DeFi Land’in Ön Satışı Raydium Üzerinde Gerçekleşecek!

DeFi Land (DFL) IDO’su Raydium AcceleRaytor üzerinde gerçekleşecek!

Clock
Paylaş
DeFi Land’in Ön Satışı Raydium Üzerinde Gerçekleşecek!

Merkeziyetsiz borsa Raydium, yeni bir IDO gerçekleştireceğini Twitter üzerinden duyurdu.

raydıum twıtter

DeFi Land Nedir?

DeFi Landmerkeziyetsiz finansın (DeFi) özelliklerini oyunlaştıran bir proje olarak tanımlanabilir. Defi Land, oyunlar sayesinde kullanıcıların DeFi ekosistemini daha çok benimsemesini hedefliyor.

İlginizi Çekebilir: DeFi Land Beta Sürümünde Nasıl Farm Yapılır?

DeFi Land Token Satışı Hakkında

DeFi Land “token”ı olan DFL’nin 70,000,000 adeti ön satışta satılacak. Bununla birlikte DFL toplam arzının yüzde 0,7’si satılmış olacak.

Satış ile birlikte 350,000 USDC’lik bir fonlama oluşması beklenirken, her bir token 0.005 $ seviyelerinde satışa sunulacak.

Solana üzerinde çalışan bir merkeziyetsiz platform olarak öne çıkan Raydium, 24 Kasım 2021 tarihinde yeni bir IDO (İlk DEX Satışı) gerçekleştirecek.

Çekiliş usulüne dayanarak yapılacak satışta, biletine satış hakkı çıkan kullanıcılar, her bir bilet için 70 USDC’lik alım gerçekleştirebilecek. Toplamda 5,000 adet bilete katılım hakkı tanınacak ve satın alımlar için IDO havuzu 12 saat boyunca açık tutulacak. Belirtilen süre içerisinde satışa hak kazanan kullanıcılar, havuzlara dahil olabilecek. Havuzlar, 24 Kasım 2021 15:00 ile 25 Kasım 2021 03:00 saatleri arası açık olacak.

Bilet kazanabilmek için Raydium üzerinde satıştan en az 7 gün önce stake edilmiş 100 RAY bulundurulması gerekirken, stake edilen her 100 RAY için yeni bir bilet hakkı tanınacak.

Maksimum 5 bilet kazanılabilecek olup, katılım sağlamak isteyen kullanıcıların en geç 17 Kasım tarihinde stake işlemlerini gerçekleştirmiş olmaları gerekmekte.

Raydium üzerinde gerçekleşecek olan satışa katılmayı düşünüyor musunuz?

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar