Muhabbit

DeFi Öğrenirken Para Kazanmak İster misiniz?

Conflux Network, ödüller dağıtıyor!

DeFi

Conflux Network’ün yeni tanıtılan DeFi etkinliğinde, Shuttleflow’u, Moondex’i, Moonswap’ı ve FLUX’ı deneyimleyen kişilere ödüller dağıtılacak!

Toplamda 450 CFX olan ödül havuzunda, hem DeFi protokollerinin temellerini öğreneceksiniz hem de ödüller kazanacaksınız.

Toplamda 1 ay sürecek etkinlikte, ShuttleFlow’dan 100 CFX, Moondex’ten 50 CFX, Moonswap’tan 100 CFX, FLUX’tan ise 100 CFX kazanabilirsiniz.

Neler Yapmalısınız?

İlk haftada Conflux Network’ün kullanıcılardan istediği şey, Shuttleflow’u kullanarak Ethereum varlıklarını Conflux Network’e geçirmeniz. Kullanıcılar, minimum 20 $’lık varlık geçişi sağladığında 100 CFX kazanacak.

İkinci haftada ise merkezsiz bir borsa olan MoonDex’i deneyimlemeniz gerekiyor. Moondex üzerinde 200 $’lık hacim oluşturduğunuzda 50 CFX’lik ödülün sahibi olacaksınız.

Üçüncü haftada ise, MoonSwap üzerinden, CFX-cMOON ya da CFX-cUSDT pariteleri için likidite sağlayıcısı olmanız gerekiyor. Bunun yanında 100 USDT likidite sağlayıp en az 1 adet cMOON “farm”ladığınız zaman, 100 CFX ödülüne hak kazanacaksınız.

Dördüncü ve son haftada ise, FLUX üzerinden en az 50 USDT’lik teminat ile CFX borç alın ve en az 5 gün boyunca FLUX üzerinde bırakın. Tüm bunları yaptığınızda 100 CFX ödülüne hak kazanacaksınız.

Daha detaylı bilgi için, Conflux Network’ün Türkiye kanalında ayrıntılı bir rehber mevcut. Bu rehbere ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Katılım şartlarına gelecek olursak:

  1. Katılımcılar, Conflux Network’ün Türkiye Telegram grubuna dahil olmalı.
  2. Her bir Telegram adresi, her bir görev için sadece bir kez işlem gerçekleştirebilir.
  3. Her 4 aşamayı tamamlamanız halinde ekstra 50 CFX daha kazanarak toplamda 100+50+100+100+100=450 CFX’lik ödüle ulaşabilirsiniz. 

Conflux Network’ün, DeFi hakkında bilgi almak isteyen fakat kullanma konusunda sıkıntılar yaşayan kullanıcılar için böyle bir ödül programı başlatmış olması bir çok insanın işine yarayacaktır. Bu ufak rehberimiz işinize yaradıysa ne mutlu bize 🙂

Ayrıca, Conflux Network’ün hazırladığı etkinlik ile ilgili videomuza da aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Etkinliğin 2. Haftası Başladı!

18 Ocak 2021 itibarıyla, Conflux etkinliklerinin ikinci haftası başlamış bulunuyor! Gerekli detayları Conflux Network Türkiye isimli Medium kanalında bulabilirsiniz. Ayrıca sizler için eğitici bir rehber de hazırladık! İyi seyirler.

Etkinliğin 3. Haftası Başladı!

25 Ocak itibarıyla Conflux DeFi etkinliklerinin üçüncü haftası başladı. Gerekli tüm detayları Conflux Türkiye Medium kanalında bulabilirsiniz.

Etkinliğin 4. ve Son Haftası Başladı!

1 Şubat itibarıyla etkinliğin 4. ve son haftası başladı. Gerekli tüm detaylar, Conflux Network’ün Türkiye Medium kanalında mevcut.

Daha Fazla DeFi Haberi için: DeFi Haberleri

Telegram kanalımıza katılmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Conflux Network’ün Türkçe Telegram kanalına erişmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version