Muhabbit

BLOCKCHAIN

DeFi Özellikleri İçeren Yeni Bir Blockchain Oyunu Duyuruldu!

Antler Interactive tarafından yapılan duyuru ile ortaya konan ve DeFi özellikleri barındıran oyunun adı My Neigbor Alice.

Clock
Paylaş
DeFi Özellikleri İçeren Yeni Bir Blockchain Oyunu Duyuruldu!

Bugün yeni bir çok oyunculu blockchain oyunu duyuruldu.

Antler Interactive tarafından yapılan duyuru ile ortaya konan ve DeFi özellikleri barındıran oyunun adı ise My Neighbor Alice.

Blockchain tabanlı yeni oyun kullanıcıların birlikte inşa edebileceği ve oynayabileceği bir ekosistem olarak tanımlanıyor. My Neighbor Alice, blockchain özelliklerini, kripto ekosistemi ile ilgisi olmayan kişiler için basite indirgemeyi amaçlıyor. Bu sayede kullanıcılara NFT’ler ile ilgili bilgi verilmesi de hedefleniyor.

Çoklu oyuncu özelliği ile birlikte blockchain ve DeFi ürünlerinin, günümüzde oldukça büyük bir topluluk olan oyuncu topluluğuna tanılması planlanıyor.

Oyun ile birlikte kullanıcılar kend sanal arazilerini oluşturabilecek ve komşuları ile etkileşime geçebilecek. Kullanıcılar günlük aktivasyonlarına göre ödüllendirilecek. Herkesin katılabileceği oyunda kullanıcılar, çiftçilik, balıkçılık ve arıcılık gibi farklı iş kolları ile uğraşabilecek.

Oyuncular geniş oyun içi ögeleri yelpazesi ile birlikte, çiçek, hayvan, bina olarak temsil edilen NFT’leri oluşturabilecek.

My Neigbor Alice, oyuncuların oyun ile ilgili tüm kararları almasını amaçlıyor. ALICE Token sahibi olan kullanıcılar Community Council isimli DAO sayesinde oyun ile ilgili değişiklikler ya da öneriler teklif edebilecek. Ek olarak token sahipleri sunulan öneriler le ilgili oy kullanma hakkına da sahip olacak.

Oyun içerisinde birçok DeFi özelliği de kullanılabilir olacak. Oyun içi ALICE tokenlar, “yield” elde edebilmek için stake edilebilecek. Bu sayede kullanıcılar pasif gelir elde etme imkanına da sahip olacaklar.

Blockchain haberleri için: Blockchain Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar