Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43330.01
-1.07%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2332.54
-0.72%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.05
10.14%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $239.1
-0.21%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Binance ve FTX DeFi Tokenlerini Listeliyor!

Bu sabah yapılan duyuru ile birlikte Binance, Compound tokeni COMP’u listeleyeceğini duyurdu. FTX ise Balancer’ı (BAL) listeliyor.

Clock
Paylaş
Binance ve FTX DeFi Tokenlerini Listeliyor!

DeFi popüleritesine kayısız kalamayan borsalar, sürece ayak uydurma adına DeFi tokenlerini listelemeye devam ediyor.

Bu sabah yapılan duyuru ile birlikte Binance, Compound tokeni COMP’u listeleyeceğini duyurdu.

728×90 muhabbit - Binance ve FTX DeFi Tokenlerini Listeliyor!300x250 muhabbit - Binance ve FTX DeFi Tokenlerini Listeliyor!

Yapılan duyuruda 5 farklı paritede işlem göreceği belirtilen COMP, USDT, BTC, BUSD ve BNB paritelerinde işlem görecek. COMP ticareti ise bugün başlıyor. Binance kullanıcıların an itibariyle COMP yatırma işlemlerini gerçekleştirebileceğinin altını çiziyor.

BAL FTX’te

Diğer bir DeFi protokolü Balancer da (BAL) FTX tarafından listeleniyor. Platform üzerinde Perpetual Swap ve Vadeli İşlem pariteleri an itibariyle  kullanılabilir durumda. Otomatik piyasa yapıcı protokolü olarak tanımlananbilen Balancer, son günlerin en popüler DeFi tokenlerinden bir tanesi. İşlemlere başladığı gün yaşadığı yüzde 200’lük artış ile dikkatleri üzerine çeken Balancer an itibariyle 17.7 $ seviyelerinden işlem görmekte.

https://twitter.com/FtxTurkey/status/1276043091062009857

7 $ seviyelerinde işleme açılan BAL Token, gün içinde 22 $ seviyelerine kadar çıkınca tüm dikkatleri üzerine toplamıştı. Platformundaki likidite sağlayıcıları BAL Token ile ödüllendiren platform her hafta 135.000 BAL token üreterek, sağlayıcılara dağıtmakta. Bu şekilde toplamda 65 Milyon BAL Token, topluluğa dağıtılmış olacak.

DeFi tokenlerinin merkezi borsalarda listelenmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Hiç bir DeFi tokeni alım-satım işlemi gerçekleştirdiniz mi?

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar