Muhabbit

ALTCOIN

DeFi Token’ları Uçuşa Devam! AMPL Uçtu!

0,60 $ seviyelerinden hareketine başlayan Ampleforth (AMPL) an itibariyle neredeyse 1 gün içinde neredeyse yüzde 100 artmış durumda.

Clock
Paylaş
DeFi Token’ları Uçuşa Devam!  AMPL Uçtu!

DeFi ürünlerindeki yükseliş önlenemiyor.

0,60 $ seviyelerinden hareketine başlayan Ampleforth (AMPL) an itibariyle neredeyse 1 gün içinde neredeyse yüzde 100 artmış durumda.

An itibarıyla AMPL 1.70 $ seviyelerinden alıcı bulmakta. Uzun süredir düşüşüne devam eden AMPL, elastik arz yapısı sebebiyle birçok kesim tarafından eleştirilmekte idi. Hacim tarafından tüm zamanların en yüksek seviyesindeki hacime ulaşan AMPL, 20 saatte 52 milyon $’lık hacme ulaşmış durumda.

Güncel piyasa değeri ile 57’inci sıraya kadar yükselen AMPL, yeniden “hype” yakalamış görünüyor.

Yearn Finance Rekor Kırmaya Devam Ediyor

Fiyati ile el yakmaya devam eden Yearn Finance (YFI), 30,000 $ seviyelerinden işlem görmekte.

Son 24 saattle767 milyon $’lık hacime ulaşan YFI, Bitcoin’den pahalı tek kripto para olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Güncel rakamlar ile 1 YFI, 2,63 BTC etmekte. Son 24 saatte yaşadığı yüzde 60’lık yükseliş ile tüm zamanların en yüksek seviyesini test etmekye devam eden YFI, 1 Milyar $ piyasa değerine yaklaşmış durumda.

An itibarıyla MarketCap değerine göre 26’ıncı sırada bulunan YFI, en yüksek hacime sahip DeFi tokeni olarak öne çıkıyor.

DeFi Üzerindeki Kilitli Değer 9 Milyar $’a Yaklaştı

Her geçen gün istikrarlı bir şekilde büyümeye devam eden DeFi ekosistemi 8.9 Milyar $ kilitli değer ile rekor kırmaya devam ediyor.

DeFi platformları arasında kilitli değer bakımından MakerDao’yu geçen Aave, 1,71 Milyar $ kilitli değer ile zirvede bulunuyor. 2’inci sırada stablecoin DAI’in yaratıcısı MakerDAO bulunurken, 3’üncü sırada Balancer bulunmakta.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar