BİZİ TAKİP EDİN

ÖNE ÇIKAN

Dev Kripto Para Borsasından Delist Furyası!

Dünya üzerinde kendini ispat etmiş küresel kripto para borsalarından biri olan Bittrex, 40 token’ı delist ettiğini duyurdu.

Yayın:

-

Dünya üzerinde kendini ispat etmiş küresel kripto para borsalarından biri olan Bittrex, 40 token’ı delist ettiğini duyurdu.

Kripto para borsalarında delist furyası devam ediyor. 2 gün önce Binance de 3 token’ı (ARN, FUEL ve LUN) delist edeceğini duyurmuştu. Delist furyasına katılan bu sefer de 40 token ile Bittrex oldu.

Bittrex Delist furyası

Bittrex’in resmî sitesinde duyurulan delist listesinde ABYSS, DCT, HYC, MFT, RFR, AKRO, DENT, IHT, NLC2, TTC, APIX, DNT, INCNT, OST, URAC, ART, DTA, ION, PAL, UTK, BLOC, EDG, JNT, PLA, VRA, BLTV, ELF, MED, PLG, VRC, CMCT, EXCL, MEME, POT, XEL, CTXC, GUP, META, PTOY ve XSR bulunuyor.

Bir token’ın neden delist edildiğine dair bazı faktörlerin olduğunu da belirten Bittrex Global, bu faktörlerden bahsetmeyi de atlamamıştı.

  • Gelişen düzenleme standartları ve diğer uyumluluk sorunları
  • Kötü örnekler oluşturan kullanımlarının olması veyahut topluluk tarafından kötü örnek olarak kabul görmesi
  • Blockchain’i veyahut Blockchain teknolojisiyle ilgili tehlikeli durumların ortaya çıkması veya kusurların patlak vermesi
  • Token’ın ekibi veyahut diğer insanlar tarafından desteklenmemesi
  • Borsadaki sınırlı işlem hacmi veyahut potansiyel olarak şüpheli alım satım faaliyetlerinin olması
  • Token başvurusu veyahut ekibi hakkındaki soruları yanıtsız bırakma
  • Bittrex Global’in hizmet şartları veyahut token listeleme sözleşmesinin ihlali
  • Token’ın kullanıcıları veyahut yatırımcıları tarafından gelen şikayetler

Ayrıca Bittrex Global, likiditeyi geliştirme ve piyasayı iyileştirme yoluna gönül vermiş ekiplerle çalışmaya devam edeceği belirtildi. Yani yukarıda belirtilen faktörlerde bir değişim olmazsa sözü edilen 40 token, 30 gün içerisinde delist edilecek.

Bittrex Global, sözü edilen 40 token’ın yatırımcılarına da seslendi. Hâli hazırda bu 40 token’a yatırım yapan Bittrex kullanıcılarının fonlarını çekmek için 30 günü olduğu belirtildi. Ancak hakları Bittrex’te saklı olmak üzere özel durumlarda bu sürenin kısalabileceği de belirtilen başka bir noktaydı.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BLOCKCHAIN

Çin’in Ulusal Blockchain Ağının İnternet Sitesi Açıldı!

Çin’in ulusal projesi, global web sitesine kavuştu!

Yayın:

-

Ulusal

Çin’in ülke çapındaki ulusal blockchain projesi (BSN), kısa bir süre önce resmi internet sitesine kavuştu.

10 Ağustos tarihinde yayına giren yeni BSN internet sitesi, küresel geliştiricilerin projeye katkıda bulunmasına yardımcı olmayı amaçlıyor.

Altı İzinsiz Blockchain Ağı ile Entegrasyon

Yerel bir özel şirket olan Red Data Technology’nin sahibi ve BSN’in kurucu üyesi olan He Yifan, yaptığı açıklamada yeni internet sitesinin BSN hizmetlerini ve halka açık blockchain hizmetlerini portal üzerinde kullanılmasına izin verdiğini söyledi.

Yeni küresel projenin bir parçası olarak BSN artık Ethereum, EOS, Nervos, Tezos, NEO ve IRISnet dahil olmak üzere altı halka açık blockchainin canlı entegrasyonunu sunuyor. Bu, geliştiricilerin DApps oluşturmalarına ve denizaşırı BSN veri merkezlerinde veri depolama ve bant genişliği aracılığıyla nodeların çalıştırılmasına olanak sağlayacak.

Google ve AWS, BSN’nin Başlıca Ortaklarından

İnternet sitesine göre, BSN projesi Ekim 2020’de IRITA interchain hizmet merkezi ve merkezi olmayan Chainlink aracılığı ile “Zincirler Arası İletişim Merkezi’ni” başlatmayı planlıyor.

Ek olarak yeni internet sitesinde BSN ortakları olarak bir dizi büyük küresel teknoloji ve blockchain şirketi yer almakta. Google ve Amason Web Hizmetler, bulut hizmet sağlayıcısı olarak listelenirken, Hyperledger izinli bir blockchain tedarikçisi olarak belirtilmiş. “BSN’in fikrini ve vizyonunu gerçekten beğendikleri için birçok büyük bulut hizmeti sağlayıcısından destek aldık” diye bir açıklama yapıldı.

İlk olarak Ekim 2019’da pilot uygulamaya tabii tutulan Çin’in ulusal BSN ağı, başlangıçta küçük ve orta ölçekli işletmelerin izin verilen blockchainleri üzerinde blockchain uygulamaları oluşturmasına ve dağıtmasına yardımcı olmak için konumlandırılmış. Program küresel ticari kullanım için Nisan 2020de resmi olarak başlatıldı. Programın bir diğer özelliği ise Çin hükümetinin desteği ile geliştirilmesidir.

OKUMAYA DEVAM ET

ÖNE ÇIKAN

Binance Justin Sun’ın DeFi Projesini Listeledi! Huobi Wallet JUST’a Desteğini Açıkladı!

Tron (TRX) ağı üzerinde bulunan DeFi projesi yılın başlarında Justin Sun tarafından duyurulmuştu. Uzun süredir sessizliğe bürünen proje, gelen yeni haberler ışığında yükselişe geçmiş durumda.

Yayın:

-

just token defi

Binance bu sabah yaptığı duyuru ile birlikte Justin Sun’un DeFi projesi JUST’ı listeleyeceğini duyurdu.

Tron (TRX) ağı üzerinde bulunan DeFi projesi yılın başlarında Justin Sun tarafından duyurulmuştu. Uzun süredir sessizliğe bürünen proje, gelen yeni haberler ışığında yükselişe geçmiş durumda.

Duyuru ile birlikte yaklaşık yüzde 50’lik bir artış yaşayan JUST, Sun tarafından Tron üzerinde geliştirilecek DeFi ekosisteminin temeli olarak tanımlanmakta.

Borsa üzerinde bugün işlemlere başlayancak olan JUST Token JST/BNB, JST/USDT, JST/BUSD ve JST/BTC paritelerinde işlem görecek.

Huobi Wallet JUST Desteğini Açıkladı

Yine bu sabah gelen duyuru ile birlikte Huobi Wallet, JUST’a desteğini açıkladı. Merkezsiz uygulamalara erişim noktasında ilk sıralarda gelen Huobi Wallet, DeFi çözümlerine verdiği destek ile de tanınmakta. Tamamen merkezsiz bir yapıda çalışan Huobi Wallet artık JUST Token için de destek sağlamakta.

Yen adım ile birlikte kullanıcılar platform üzerinde TRX stake ederek USDJ elde edebilecek.

DeFi konusunda sessizliğini bozan Justin Sun’ın projesi sizce yükselişine devam edecek mi?

OKUMAYA DEVAM ET
Coinex
Coinzo

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit
Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.