Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43279.01
-1.18%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2333.33
-0.68%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.17
10.58%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $240
0.08%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Dev Kripto Para Borsasından Delist Furyası!

Dünya üzerinde kendini ispat etmiş küresel kripto para borsalarından biri olan Bittrex, 40 token’ı delist ettiğini duyurdu.

Clock
Paylaş
Dev Kripto Para Borsasından Delist Furyası!

Dünya üzerinde kendini ispat etmiş küresel kripto para borsalarından biri olan Bittrex, 40 token’ı delist ettiğini duyurdu.

Kripto para borsalarında delist furyası devam ediyor. 2 gün önce Binance de 3 token’ı (ARN, FUEL ve LUN) delist edeceğini duyurmuştu. Delist furyasına katılan bu sefer de 40 token ile Bittrex oldu.

728×90 muhabbit - Dev Kripto Para Borsasından Delist Furyası!300x250 muhabbit - Dev Kripto Para Borsasından Delist Furyası!

photo5796161793515697102 - Dev Kripto Para Borsasından Delist Furyası!

Bittrex’in resmî sitesinde duyurulan delist listesinde ABYSS, DCT, HYC, MFT, RFR, AKRO, DENT, IHT, NLC2, TTC, APIX, DNT, INCNT, OST, URAC, ART, DTA, ION, PAL, UTK, BLOC, EDG, JNT, PLA, VRA, BLTV, ELF, MED, PLG, VRC, CMCT, EXCL, MEME, POT, XEL, CTXC, GUP, META, PTOY ve XSR bulunuyor.

Bir token’ın neden delist edildiğine dair bazı faktörlerin olduğunu da belirten Bittrex Global, bu faktörlerden bahsetmeyi de atlamamıştı.

  • Gelişen düzenleme standartları ve diğer uyumluluk sorunları
  • Kötü örnekler oluşturan kullanımlarının olması veyahut topluluk tarafından kötü örnek olarak kabul görmesi
  • Blockchain’i veyahut Blockchain teknolojisiyle ilgili tehlikeli durumların ortaya çıkması veya kusurların patlak vermesi
  • Token’ın ekibi veyahut diğer insanlar tarafından desteklenmemesi
  • Borsadaki sınırlı işlem hacmi veyahut potansiyel olarak şüpheli alım satım faaliyetlerinin olması
  • Token başvurusu veyahut ekibi hakkındaki soruları yanıtsız bırakma
  • Bittrex Global’in hizmet şartları veyahut token listeleme sözleşmesinin ihlali
  • Token’ın kullanıcıları veyahut yatırımcıları tarafından gelen şikayetler

Ayrıca Bittrex Global, likiditeyi geliştirme ve piyasayı iyileştirme yoluna gönül vermiş ekiplerle çalışmaya devam edeceği belirtildi. Yani yukarıda belirtilen faktörlerde bir değişim olmazsa sözü edilen 40 token, 30 gün içerisinde delist edilecek.

Bittrex Global, sözü edilen 40 token’ın yatırımcılarına da seslendi. Hâli hazırda bu 40 token’a yatırım yapan Bittrex kullanıcılarının fonlarını çekmek için 30 günü olduğu belirtildi. Ancak hakları Bittrex’te saklı olmak üzere özel durumlarda bu sürenin kısalabileceği de belirtilen başka bir noktaydı.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar