Here, content that you may want to modify using a custom JavaScript

BITCOIN

Dev Şirket Galaxy Digital, Tescilli Bitcoin Madencilik Birimi Kuruyor!

Şirket yeni birimi ile birlikte BTC madenciliği yapmayı planlıyor.

Yayın:

-

Dijital varlık sektöründe çeşitlendirilmiş bir finansal hizmetler ve yatırım yönetimi şirketi olan Galaxy Digital bitcoin sağlamayı taahhüt eden yeni bir iş birimi Galaxy Digital Mining’in lansmanını duyurdu.

Galaxy Digital tarafından yaptığı açıklamada Bitcoin madencilerinin zorluklarını ve ihtiyaçlarını daha iyi anlamak ve çözümler sunmak için yeni birim aracılığıyla Bitcoin madenciliği yapmayı planladığını belirtti. Şirket, yeni iş alanı olan kripto para birimi madenciliğini yalnızca tescilli bir temelde çıkaracağını da söyledi. 

Madencilik yapmak üzere kullanılacak olan “Galaxy Digital Mining” makinelerinin, Amerika Birleşik Devletleri’nde üçüncü taraf bir veri merkezinde barındırılacağı söyleniyor.

Galaxy Digital Mining olarak adlandırılan yeni madencilik birimine, Fidelity Investments‘ın eski Bitcoin Madencilik Direktörü Amanda Fabiano’nun öncülük edeceği bildirildi.

Fabiano, konu ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Bitcoin madenciliği, Bitcoin ağının temelidir. Kendimizi madencilik yaparak derinlemesine anlayabilir ve çözebiliriz. Madencilerin finansal ihtiyaçları, aynı zamanda endüstrinin gücünü ve dolayısıyla Bitcoin ağının gücünü artırıyor. 

Galaxy Digital Mining, madenciler için tek noktadan finansal hizmetler platformu olarak hizmet vereceğini ve şirketin ticaret, risk yönetimi, yatırım ve borç verme konusundaki uzmanlığını ve madencilik sektörünün ihtiyaçlarına göre uyarlanmış kurumsal danışmanlığı tek bir çatı altında toplamayı düşünüyor.

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Muhabbit
Yorum Yap

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.

Exit mobile version