Muhabbit

DigiByte Binance’te Listelendi! 45 Günde Yüzde 500 Artmıştı!

Açılan DigiByte pariteleri ise DGB/BTC, DGB/BNB ve DGB/BUSD. Dolar paritesinde sadece Binance USD (BUSD) üzerinden işlem görecek kripto paranın USDT paritesi bulunmuyor. 

digibyte

Oldukça uzun bir süredir kripto para dünyasının oyuncularından olan DigiByte (DGB) Binance’te listeleniyor.

Özellikle 2017 yılında oldukça popüler olan DigiByte, son dönemde de oldukça konuşulan kripto paralardan biri. Geçtiğimiz dönemde kripto para borsası Poloniex’in Circle tarafından satılmış ve Justin Sun ile ilişkili bir grup tarafından alındığı iddia edilmişti. DigiByte CEO’sunun Justin Sun hakkındaki açıklamarından sonra ise kripto para Poloniex’ten delist edilmişti.

Zorlu bir sürecin ardından geçtiğimiz aylarda oldukça önemli yükseliş kaydeden kripto para, 45 gün içerisinde yüzde 500’lük bir artış yaşamıştı. An itibariyle 0.022 $ seviyelerinden işlem gören DigiByte, bugün itibariyle Binance üzerinde işleme açılıyor.

Açılan DigiByte pariteleri ise DGB/BTC, DGB/BNB ve DGB/BUSD. Dolar paritesinde sadece Binance USD (BUSD) üzerinden işlem görecek kripto paranın USDT paritesi bulunmuyor.

Halving’in yaklaştığı dönemde büyük artış yaşayan DigiByte’ın artışını bazı analistler Bitcoin’de yaşanacak halving ile ilişkilendirmişti. Ödül yarılanması ile birlikte önemli bir miktar cihazın verimsizleşmesi ile birlikte cihazların başka coinlere kayacağını belirten analistler, bu coinlerden birinin DigiByte olacağını belirtmişti. Bildiğiniz üzere ASIC cihazlar sadece belirli kripto paraların madencilik işlemlerinde kullanılabiliyor.

CEO İstifa Etmişti

Geçtiğimiz dönemde DigiByte CEO’sunun istifası ile birlikte gündeme gelen DigiByte, yeni bir popülerite yakalamış gibi görünüyor. Jared Tate’in istifasının ardından yıllardır Binance üzerinde ısrarla listelenmeyen kripto paranın platformda listelenmesi, sorunun Tate ile ilgili olup olmadığı sorusunu kafalarda oluşturuyor.

DigiByte’ın yıllar sonra Binance’te listelenmesini siz nasıl yorumlarsınız?

 

Son Yazılar

Exit mobile version