Muhabbit

ALTCOIN

Dikkatli Olun XRP’niz Elinizde Patlayabilir!

Revolut, Ripple davası ve XRP delist furyası hakkında kullanıcılarına uyarıda bulundu.

Clock
Paylaş
Dikkatli Olun XRP’niz Elinizde Patlayabilir!

İngiltere merkezli Fintech alım satım platformu Revolut, geçtiğimiz günlerde gündeme bomba gibi oturan Ripple davası ve XRP delist furyası hakkında kullanıcılarına uyarıda bulundu.

SEC, Ripple ve iki kurucusuna dava açtığını duyurduğu günden beri XRP’nin yüzü gülmedi. Tam yükselme arifesinde olduğu öngörülürken kendini delist furyasının içerisinde bulan XRP için bir darbe daha geldi. Kısa süre önce Avustralya’da da kripto para alım satım hizmeti vereceğini açıklayan kripto para dostu alım satım platformu Revolut da bu konuda açıklama yaptı.

XRP’nin Binance.us, Coinbase gibi kripto para borsaları tarafından da delist edilmesi üzerine Revolut kullanıcılarını XRP alım satımlarında dikkatli olmaları konusunda uyardı. The Irish Times’ın haberine göre uyarıda dikkat çeken noktalar vardı.

“Herhangi bir uyarı ve bilgilendirme olmadan direkt olarak XRP’yi sistemimizden çıkartabiliriz. En kötü durumda fiyatı sıfırı bulan bir varlık sınıfını satmanın aracı için anlamı kalmaz.”

Revolut tam anlamıyla kapalı bir kutu. Üçüncü taraf cüzdanlardan kripto para gönderimine veyahut alımına izin verilmiyor. Kullanıcılar sadece Revolut içerisinde kripto para gönderip alma şansına sahip. Revolut, Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun açtığı dava ile birlikte bazı büyük hacimli kripto para borsalarından XRP delist furyasını başlatmasının likiditeyi düşüreceğini düşünüyor. Likiditenin düşmesiyle de XRP alıp platformda satamayacaklarını açıkladı.

dDy7yEhF - Dikkatli Olun XRP'niz Elinizde Patlayabilir!
SEC davası açıklandığı andan itibaren XRP’de yaşanan düşüş

SEC’in davayı açıklamasından beri XRP fiyat grafiğinde yaşanan düşüş başta XRP yatırımcıları olmak üzere tüm kripto para dünyasını endişelendiren bir hâl aldı. Kripto para borsalarının ve piyasa yapıcıların birer birer XRP delistini açıklamasıyla da XRP, CoinMarketCap’teki üçüncülüğünü kaybetti. Her açıdan düşüş yaşayan XRP’nin fiyatı gerçekten de sıfırı görebilir mi?

Daha fazla XRP haberi için: XRP Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar