Muhabbit

ANALİZ

Dogecoin Fiyat Analizi 19.07.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Dogecoin’i inceliyoruz. DOGE grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Dogecoin Fiyat Analizi 19.07.2021

Herkese selamlar ben CryptoTepe. Bugünkü fiyat analizi yazımda Dogecoin’i inceleyeceğiz. DOGE destek, direnç ve düşen trendine değineceğim bu yazımda sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

DOGE Fiyat 19 Temmuz 2021

Binance DOGE/USDT verilerine göre 2021 yılı içerisinde en düşük değeri 0.005 dolar, en yüksek değeri ise 0.739 dolar. Şu an 0.173 dolar seviyesinde işlem görmekte.

DOGE Grafik 19 Temmuz 2021

hiXsJrJI - Dogecoin Fiyat Analizi 19.07.2021
Dogecoin DOGE fiyat grafiği 19.07.2021. 4 Saatlik grafik, veriler Binance borsasına aittir.

Grafiğimiz 4 saatlik zaman dilimindedir. Grafikteki veriler Binance borsasının sağladığı DOGE/USDT verileridir. Fiyatın destek bölgelerinden aldığı tepkiler beyaz ok işaretleri yardımıyla gösterilmiştir.

DOGE Analiz 19 Temmuz 2021

Grafiğimizdeki mor alanlar destek ve direnç bölgeleri olarak çalışmaktadır. Ayrıca bir adet düşen trend çizgimiz bulunmaktadır. Grafiğimiz 4 saatlik grafik olmasına rağmen biraz geniş çerçeveden alınan bir görseli paylaşıyorum. Bunun nedeni ise destek bölgesinin önemini göstermek istemem. Destek bölgesine 4 teması bulunmakla birlikte 3 ay gibi bir süredir 0.16 dolar desteğinin altında işlem görmedi. Bu bölgenin oldukça önemli olduğunu düşünüyorum. Burada oluşacak olası hareketleri yorum kısmında anlatacağım.

DOGE Yorum 19 Temmuz 2021

Elon MUSK sayesinde sıklıkla gündeme gelen DOGE şu an oldukça önemli bir bölgede. Fiyatın yeni düşük tepeler yapmasıyla birlikte düşen trendi bulunmakta. Son yüksek tepesini aşamadığı sürece düşen trendine devam edecektir. Destek bölgesine değinecek olursak büyük zaman diliminde kuvvetli bir destek bölgesinde olmasına rağmen buradan aldığı tepkiler oldukça zayıflamış görünüyor. Destek altına düşmesi durumunda en güvenli alım bölgesinin 0.08-0.09 dolar olacaktır. Diğer yandan düşen trend oluşumunun bozulmasıyla yeni yükselişler yaparak direnç bölgelerini test edecektir. Bu bölgede DOGE grafiğimizi yakından takip ediyor olacağım ve gelişmeler olduğu takdirde grafiğimizi güncelleyeceğim.

Daha fazla Dogecoin analizi, haberi ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar