Muhabbit

ANALİZ

Dogecoin Fiyat Analizi 29.07.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Dogecoin’i inceliyoruz. DOGE grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Dogecoin Fiyat Analizi 29.07.2021

Herkese selamlar ben CryptoTepe. Bugünkü fiyat analizi yazımda Dogecoin’i inceleyeceğiz. 10 gün önce teknik olarak incelemesini yaptığımız DOGE grafiğimizde gelişmeler olduğu takdirde güncelleyeceğimi söylemiştim. Grafiğimizde yaşanan gelişmeleri gelin birlikte inceleyelim.

DOGE Fiyat 29 Temmuz 2021

Binance DOGE/USDT verilerine göre 2021 yılı içerisinde en düşük değeri 0.005 dolar, en yüksek değeri ise 0.739 dolar. Şu an 0.203 dolar seviyesinde işlem görmekte.

DOGE Grafik 29 Temmuz 2021

doge grafigi 29.07.2021 1200x586 - Dogecoin Fiyat Analizi 29.07.2021
Dogecoin DOGE fiyat grafiği 29.07.2021. 4 Saatlik grafik, veriler Binance borsasına aittir.

Grafiğimiz 4 saatlik zaman dilimindedir. Grafikteki veriler Binance borsasının sağladığı DOGE/USDT verileridir. Fiyatın destek ve direnç bölgelerinden aldığı tepkiler beyaz ok işaretleri yardımıyla gösterilmiştir.

DOGE Analiz 29 Temmuz 2021

Grafiğimizdeki mor alanlar destek ve direnç bölgeleri olarak çalışmaktadır. Ayrıca bir adet düşen trend çizgimiz bulunmaktadır. Destek bölgemizin önemini bir önceki DOGE fiyat analizimde belirtmiştim buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

DOGE Yorum 29 Temmuz 2021

Destek bölgemizden tepki alan DOGE düşen trend çizgimizi kırdı ve yükselişine başladı. Düşen trend kırılımı ardından retest yaptıktan sonra direnç bölgesine kadar yükselen DOGE %25 oranında bir yükseliş gerçekleştirmiş oldu. Destek bölgesinden işleme girenler ise direnç bölgesine kadar %40 oranında bir yükseliş yakalamış oldular. Şu an direnç bölgesinden tepki alan DOGE için destek ve direnç bölgelerini yakından takip etmeliyiz. Direnç bölgesinin kırılması durumunda yeni pozisyonlar aranabilir. Diğer yandan destek bölgesine kadar gerilemesi durumunda destek altı zarar kesilecek şekilde takip edilebilir. Umarım DOGE direnç bölgesinin üstüne çıkarak yükselişini devam ettirir ve yatırımcısını sevindirir.

DOGE grafiğimiz için teknik değerlendirmelerim bu şekildeydi. Grafiğimizde gelişmeler olduğu takdirde tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla Dogecoin analizi, haberi ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar