Muhabbit

Dogecoin Fiyat Analizi 03.04.2021

dogecoin fiyat analizi 1

Bugün Dogecoin fiyat analizi yazısı hazırladım. Yayımladığım bir önceki Dogecoin fiyat analizi yazımda beklediğim yerden güzel bir tepki almışız. Şimdi grafiğe geçelim.

Dogecoin DOGE fiyat grafiği 03.04.2021. 2 Saatlik grafik, veriler FTX borsasına aittir.

Yeşil bölgeler destek ve direnç bölgelerimiz. En üstteki bölge için çok geniş diyebilirsiniz. Ancak o bölge büyük zaman dilimindeki bir destek ve direnç olduğundan dolayı o şekilde. Diğer alanlar ise bu zaman dilimi için idealler. Kırmızı ok ile işaretlediğim bölge son fiyat analizi yazısını hazırladığım zamanı gösteriyor. O zamanla şu anki fiyatı kıyaslarsak yaklaşık %13 yükselmiş durumda.

Fiyat şu an 0,059 dolar bölgesindeki desteğin altına inmiş durumda. 0,0557 bölgesine yakın bir yerden de tepki almış durumda. Ama yine de kısa süre içerisinde bu bölgeye tekrar gelirse buradan bir tepki alacağını düşünüyorum. Çünkü burası önceden güzel bir direnç bölgesiydi ve kırıldıktan sonra güzel bir destek olarak çalışacağını düşünmekteyim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Son Yazılar

Exit mobile version