Muhabbit

ANALİZ

Dogecoin Fiyat Analizi 08.08.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Dogecoin’i inceliyoruz. DOGE grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Dogecoin Fiyat Analizi 08.08.2021

Herkese selamlar ben CryptoTepe. Bugünkü fiyat analizi yazımda Dogecoin’i inceleyeceğiz. Uzun süredir sessiz olan Doge için teknik incelememize başlayalım.

DOGE Fiyat 8 Ağustos 2021

Binance DOGE/USDT verilerine göre 2021 yılı içerisinde en düşük değeri 0.005 dolar, en yüksek değeri ise 0.739 dolar. Şu an 0.243 dolar seviyesinde işlem görmekte.

DOGE Grafik 8 Ağustos 2021

doge grafik 08.08.2021 1200x581 - Dogecoin Fiyat Analizi 08.08.2021
Dogecoin DOGE fiyat grafiği 08.08.2021. 4 Saatlik grafik, veriler Binance borsasına aittir.

Grafiğimiz 4 saatlik zaman dilimindedir. Grafikteki veriler Binance borsasının sağladığı DOGE/USDT verileridir. Fiyatın destek ve direnç bölgelerinden aldığı tepkiler beyaz ok işaretleri yardımıyla gösterilmiştir.

DOGE Analiz 8 Ağustos 2021

Grafiğimizdeki mor alanlar her zaman olduğu gibi destek ve direnç bölgelerini belirtmektedir. Ayrıca bir adet düşen trend çizgimiz bulunmaktadır. Henüz düşen trend çizgimiz kırılmadan önce 0.17 dolar destek seviyesinde paylaştığımız DOGE, trend kırılımıyla %55 oranında değer kazanarak direnç bölgelerini test etti.

DOGE Yorum 8 Ağustos 2021

Düşen trend kırılımı ardından direnç bölgelerimiz oldukça verimli şekilde çalıştı ve güzel tepkiler aldık. Direnç bölgesinden tepki almasıyla destek bölgemize yaklaşan DOGE yeni fırsatlar verebilir. Destek direnç olarak oldukça güzel trade imkanı bizlere sunuyor. Destek altında zarar kesilecek şekilde yeni alımlar düşünülebileceği gibi, halihazırda elinde bulunduranlar ise direnç bölgelerinde parçalı satış yaparak ve stop yükselterek takip edebilir. Önümüzdeki direnç bölgesinin kırılması durumunda 0.345-0.35 dolar hedeflenebilir.

DOGE hakkında güncel değerlendirmem bu şekildeydi. Düşen trend kırılımı öncesi paylaştığımız grafiği değerlendirenleri tebrik eder ve bol kazançlı tradeler dilerim.

Daha fazla Dogecoin analizi, haberi ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar