Muhabbit

DWF Labs, Web3 Projesine Yatırım Yaptığını Açıkladı!

Kripto para piyasa yapıcısı DWF Labs web3 projesine yatırım yaptığını açıkladı

Kripto para piyasa yapıcısı DWF Labs web3 projesine yatırım yaptığını açıkladı. 2021 yılında Binance Launchpool’da listelenen MOBOX, o günden itibaren Web3 oyunlarına öncülük etmesiyle ön plana çıkıyor. DWF Labs ise ortaklık masasına oturan MOBOX, bu ay içerisinde ise DragonVerse Neo’nun alfa lansmanını duyurmuştu.

Kripto para piyasa yapıcı olarak bilinen DWF Labs ise söz konusu ortaklığı X platformu üzerinden duyurdu. DWF Labs konuyla ilişkili olarak yaptığı açıklamada şu ifadelerde bulundu:

“2021 yılında Binance Launchpool’da listelenen MOBOX, o zamandan beri şirket içi geliştiriciler ve ortaklar tarafından oluşturulan bir dizi sürükleyici oyunu içeren topluluk odaklı platformuyla Web3 oyunlarına öncülük ediyor. Söz konusu bu yatırım, MOBOX’un çeşitli borsalarda daha fazla likidite sunma, portföyler arasındaki sinerjiyi artırma, bölgesel önemli ortaklıkları genişletme ve halkla ilişkiler ve çevrimdışı etkinliklerde işbirliği yapma konusundaki büyümesini destekleyecektir.”

DWF Labs

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Son Yazılar

Exit mobile version