Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $44395.92
2.61%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2364.73
0.22%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $29.97
13.74%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $239.1
2.93%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

NFT

eBay, NFT Pazar Yeri KnownOrigin’i Satın Aldı!

eBay’dan NFT hamlesi geldi

Clock
Paylaş
eBay, NFT Pazar Yeri KnownOrigin’i Satın Aldı!

NFT’lere olan ilgi her geçen gün artmaya devam ederken, NFT pazar yerlerine olan ilgi de eş zamanlı olarak artış gösteriyor. Bu yükseliş dalgasından payını alan popüler NFT pazar yeri KnownOrigin de 2018 yılında piyasaya sürüldüğünden bu yana büyük bir ivme ile ilgi kazanmıştı.

728×90 muhabbit - eBay, NFT Pazar Yeri KnownOrigin'i Satın Aldı!300x250 muhabbit - eBay, NFT Pazar Yeri KnownOrigin'i Satın Aldı!

eBay’dan NFT Hamlesi Geldi!

NFT - eBay, NFT Pazar Yeri KnownOrigin'i Satın Aldı!
NFT

E-ticaret devi eBay 22 Haziran 2022 Çarşamba günü yaptığı açıklamada, popüler NFT pazar yeri KnownOrigin’i satın aldığını duyurdu. E-ticaret devi bu hamlesiyle NFT dünyasının kapılarını da aralamış oldu.

Konuyla ilişkili olarak eBay CEO’su Jamie Iannone şu ifadelerde bulundu:

“eBay, dünya çapındaki en mükemmel koleksiyonları ve istediği eklentiyi arayan insanlar için her zaman ilk durak olmuştur. Bu satın almayla birlikte topluluğumuza giderek daha fazla dijital koleksiyon ekliyoruz ve her zamanki gibi lider bir site olmak için çalışıyoruz. KnownOrigin, etkileyici ve tutkulu bir koleksiyoner grubu oluşturarak satıcı ve alıcı topluluğumuza mükemmel bir fayda sağladı. Bu yenilikleri eBay topluluğuna katacağımız için çok heyecanlıyız.”

 Jamie Iannone

Satın alınan NFT pazar yeri KnownOrigin’in CEO’su ise konuyla ilgili olarak şu ifadelerde bulundu:

“KnownOrigin’i, oluşturucuları ve koleksiyoncuları benzersiz kimliği doğrulanmış dijital öğeleri sergileme, satma ve toplama yeteneğini güçlendirmek için kurduk. NFT’lere olan ilgi artmaya devam ederken, şimdi eBay gibi iyi bir erişim ve deneyimine sahip bir şirketle ortak olmak için mükemmel bir zaman olduğuna inandık.”

NFT’ler her sektörü etkisi altına almaya devam ediyor. Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz gün merkeziyetsiz swap protokolü olarak bilinen Uniswap’tan da NFT hamlesi gelmişti.Uniswap, NFT’ler için bir pazar toplayıcısı olan Genie’i satın aldığını duyurmuştu.

İlgini Çekebilir: Uniswap, NFT Sektörüne Adım Atıyor!

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar