Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $44349.78
2.22%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2363.99
-0.19%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $29.62
12.15%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $239.4
2.92%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Echidna Finance Üzerinden Platypus NFT Whitelist’ine Sahip Olabilirsiniz!

Echidna Finance, Platypus’ın NFT koleksiyonundan 50 adet whitelist dağıtacak!

Clock
Paylaş
Echidna Finance Üzerinden Platypus NFT Whitelist’ine Sahip Olabilirsiniz!

Echidna Finance, Twitter üzerinden bir duyuru gerçekleştirdi. Yapılan duyuruya göre Echidna Finance, Platypus’ın NFT koleksiyonundan 50 adet whitelist dağıtacak!

Whitelist almak isteyen kullanıcılar, 2 Haziran saat 19:00’a kadar 6000 adet ECD token ile stake işlemi yaparak veya 200 adet ecdPTP tokenı ile stake işlemi yaparak whitelist sahiplerinden biri olabilir.

728×90 muhabbit - Echidna Finance Üzerinden Platypus NFT Whitelist'ine Sahip Olabilirsiniz!300x250 muhabbit - Echidna Finance Üzerinden Platypus NFT Whitelist'ine Sahip Olabilirsiniz!

6 Haziran tarihinde Echidna Finance’in Discord kanalında kazananlar açıklanacak.

Platypus NFT Whitelist’leri Ne İşe Yarar? 

Geçtiğimiz günlerde Platypus, çatallanma (forking) ve NFT’ler için whitelist oluşturdu. Platypus NFT Whitelist’i, NFT ve DeFi dünyalarını birleştirmek amacıyla ortaya çıkmıştır. Platypus NFT’si sahipleri Platypus’un “Özel Kulübü/Private Club” üyesi olmaya hak kazanacak. Bu hak ile birlikte kullanıcılar proje hakkındaki bilgilere herkesten önce ulaşacak.

Platypus NFT sahipleri, DAO (Merkeziyetsiz Otonom Organizasyon) geçişi sonrasında topluluk oylamalarında verilecek olan teşviklerden de pay alabilecek. 

echidna2 - Echidna Finance Üzerinden Platypus NFT Whitelist'ine Sahip Olabilirsiniz!

Echidna Finance Nedir? Ne İşe Yarar?

Echidna Finance, kullanıcılarına mümkün olan en yüksek PTP getirisini sunmayı hedefliyor. Peki tüm bunları nasıl yapıyor, inceleyelim:

Echidna Finance, PTP birikimi için mümkün olan en büyük PTP havuzunu oluşturur ve Platypus üzerindeki farming işlemlerinde mümkün olan en yüksek getiriyi elde eder. Bununla birlikte 10 aylık vePTP biriktirme sürecini iptal ederek LP ödüllerini hızlandırılmış biçimde maksimize eder.

Platypus, üzerindeki farming uygulamasını basitleştirir. Böylelikle kullanıcılar PTP’yi sürekli olarak claim etmek (toplamak) zorunda kalmaz ve işlem ücreti ödemezler.

Kullanıcıların sermaye tahsisi için endişelenmeleri gerekmez ve fonlarını stablecoinlerde tutabilirler. Bu esnada maksimum getiriler elde ederler.

Echidna Finance, likidite problemini ortadan kaldırmayı hedefliyor. Kullanıcılar, platformdan diledikleri zaman ödül kaybı yaşamadan PTP’lerini çekebilir.

Echidna Finance Discord Kanalı için: Echidna Finance Discord

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar