Muhabbit

Ekim Ayında ICO’su Yapılan Proje Coinbase’de Listeleniyor!

Borsa tarafından yapılan açıklamada geçtiğimiz aylarda ICO’su gerçekleştirilen Graph’ın (GRT), Coinbase Pro’da listeleneceği belirtiliyor.

graph

San Francisco merkezli kripto para borsası Coinbase, yeni bir listeleme ile karşınızda.

Borsa tarafından yapılan açıklamada geçtiğimiz aylarda ICO’su gerçekleştirilen Graph’ın (GRT), Coinbase Pro’da listeleneceği belirtiliyor.

Gerekli şartların (likidite vs.) sağlanması halinde Graph, bugün Coinbase üzerinde işlemlere başlayacak.

GRT için oluşturulan pariteler ise şu şekilde:

GRT-USD, GRT-BTC, GRT-EUR ve GRT-GBP

Graph Hakkında

Graph (GRT), “Graph Protocol” tokeni olarak tanımlanabilir. Merkezsiz bir platform olarak öne çıkan Graph, blockchain üzerindeki verileri indekslemeyi hedefliyor. Tıpkı Google’ın verileri indekslediği gibi, Filecoin benzeri şekilde Ethereum ağı üzerindeki verileri kaydedecek olan protokol, verileri gruplayarak API’lar üzerinden erişim sağlanmasına olanak tanıyacak.

23 Ekim’de ICO’su tamamlanan Graph, toplamda 12,000,000 $’lık satış gerçekleştirmişti. ICO Drops tarafından “yüksek ilgi gören ICO” olarak tanımlanan projenin token satışı 0.03 $ seviyelerinden gerçekleşmişti. Toplam arzı 10,000,000,000 adet olan GRT oldukça kısa bir süre içerisinde token satışını tamamlamıştı.

Hızlı bir şekilde Coinbase üzerinde listelenen proje için marketcap verisi bulunmuyor. Uniswap üzerinde işlem göre token an itibarıyla 0.13 $ seviyelerinden işlem görmekte.

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Altcoin haberleri için: Altcoin Haberleri

Son Yazılar

Exit mobile version