Muhabbit

Eldarune, 100.000 Dolar Ödüllü Yeni Testnet Programını Duyurdu!

Testnete katılan kullanıcılar 100.000 dolarlık ödül havuzundan pay alacak.

eldarune

Orta çağ zamanlarını tema alan çok oyunculu bir aksiyon oyunu Eldarune, yeni bir testnet güncellemesini kullanıcılarına duyurdu.

Yeni güncelleme ile birlikte, kullanıcıları bir de ödül bekliyor. Böylece kullanıcılar hem oyun oynayıp hem de ödül kazanma şansına sahip olabilecekler. Toplamda 100.000 dolarlık bir ödül havuzuna sahip olacak testnet programından faydalanmak için yapılması gereken bazı adımlar bulunuyor. İlgili adımları Twitter üzerinden paylaşan Eldarune, kullanıcıların oyunu test ederek deneyimlerini bildirmelerini istiyor.

Ödül Almak İçin Yapılması Gerekenler

Eldarune tarafından paylaşılan yeni programa katılmak için gerekli adımları sıralayacak olursak:

1) Kullanıcıların öncelikle https://digard.io adresine gidip e-mail ile kayıt yaptırmaları ve oturum açmaları gerekiyor.

2) Ardından ilgili sayfaya cüzdan bağlantısı (metamask) yapılması gerekiyor.

3) Burada bir hatırlatma yapalım. Cüzdan bağlantısını yaptıktan sonra testnet işlemleri için Polygon Mumbai veya Avalanche Fuji ağlarından birini seçmeniz gerekiyor.

4) Belirtilen bu adımları yerine getirdikten sonra cüzdanınıza 9 adet ürün gönderilecek.

5) Bir sonraki adımda testnet ödüllerinizi toplamak için https://digard.io/inventory adresini ziyaret etmeniz gerekiyor.

6) Digard Game Market’i indirin ve giriş yapın.

8) İndirdiğiniz Game Market üzerinden Eldarune’u indirip oynamaya başlayın.

Eğer gerçekleştirdiğiniz adımların herhangi birinde veya oyunda bir problem ile karşılaşırsanız ilgili problemi aşağıda belirtilen link aracılığı ile platforma bildirin.

Geri bildirim sayfası için buraya tıklayabilirsiniz.

Eldarune Hakkında

Eldarune, Avalanche üzerine kurulu, orta çağ zamanlarını tema alan çok oyunculu bir aksiyon RPG oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Platform, temelde web2 oyuncularını web3 oyunlarına taşımayı hedefliyor.

İlginizi çekebilir: GameFi Nedir?

Bu oyunda, oyuncular düşmanlarını yenmek için kişisel yeteneklerini, silahlarını, savaş gemilerini ve ejderhalarını kullanarak oyun içerisindeki rekabeti sürdürebilecekler.

Oyun içerisinde düşmanlarını yenmek isteyen oyuncular yalnızca karakterlere karşı savaşmayacak. Oyun içerisinde savaş gemisi üzerinde diğer gemilere ve ejderhalara karşı da mücadele verecek. Oyunu oynayabilmek için oyunun ana karakteri olan Alec’in NFT’sine sahip olmak gerekiyor.

Eldarune dünyasında her biri kendi oynanışı, deneyimleri ve ödül sistemleri olan 4 farklı oyun modu bulunuyor: Campaign, Dungeon, Clan boss ve PvP Arena.

Eldarune’a ait tüm sosyal medya kanallarına buradan ulaşabilirsiniz.

Daha fazla Altcoin haberi için: Altcoin Haberleri

Daha fazla NFT haberi için: NFT Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version